نماد آخرین خبر

رونالدو: آینده روشن است

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رونالدو: آینده روشن است

ورزش 3/ کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي يوونتوس از کسب يک امتياز در ديدار مقابل رم رضايت دارد.
 يوونتوس در شبي که در نيمه دوم و به علت اخراج آدرين رابيو 10 نفره شد و در جريان مسابقه دو بار از جالوروسي عقب افتاد، در نهايت با درخشش و دبل کريستيانو رونالدو يک امتياز مهم از اين مسابقه گرفت. ستاره پرتغالي شرايط اين تيم در روزهاي ابتدايي فصل را خوب توصيف کرده و مدعي شد آينده روشني در مقابل يوونتوس وجود دارد.
کريستيانو رونالدو گفت: "مي دانستيم بازي دشواري پيش رويمان خواهد بود و با حريفي سرسخت مبارزه خواهيم کرد. من فکر مي کنم يوونتوس موفق به کسب يک امتياز از ديدار مقابل رم شد. اگرچه شرايط مسابقه در برخي دقايق پيچيده شده و حتي يک بازيکن ما هم به علت دريافت کارت قرمز اخراج شد، اما ما موفق به بازگشت به جريان مسابقه شديم و در نهايت اين مي تواند يک امتياز مهم براي يوونتوس لقب گيرد.
ما همچنان در روزهاي ابتدايي فصل قرار داريم و يک سرمربي جديد با ايده هاي تازه هدايت يوونتوس را بر عهده گرفته است. اما من مي بينم که بازيکنان با شور و اشتياق فراوان و به خوبي تلاش مي کنند و من آينده روشني را در ادامه فصل براي يوونتوس متصور هستم. آنچه من مي بينم اين است که کل بازيکنان تيم با لبخند به تلاش کردن ادامه مي دهند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره