نماد آخرین خبر

واکنش کومان به پیروزی پرگل بارسلونا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش کومان به پیروزی پرگل بارسلونا

ورزش 3/ رونالد کومان سرمربي بارسا در پايان بازي با ويارئال به تمجيد از دو ستاره 17 ساله تيمش پرداخت.
 بارسلونا امشب موفق شد با 4 گل بر ويارئال پيروز شده و سه امتياز اول فصل را به دست بياورد. اين اولين تحربه مربيگري رونالد کومان روي نيمکت بارسلونا بود که به لطف درخشش آنسو فاتي و ليونل مسي، براي او با خاطره اي خوب همراه شد.
کومان در نشست خبري پس از بازي گفت:« خيلي خوشحاليم و معتقدم بازي خوبي انجام داديم؛ هرچند که در نيمه دوم کمي افت کرديم. نيمه اول اما عالي بود و در مجموع ارزيابي ام از بازي مثبت است.»
کومان ادامه داد:« حريف را از زمينش پرس کرده بوديم و اين کمک کرد زود بتوانيم به گل برسيم و ضمن حفظ توپ، شانس هاي گلزني زيادي نيز به دست بياوريم. هم براي بازي و هم گل هايي که زديم خوشحالم. ويارئال تيمي خوب با بازيکنان باکيفيت است و کسب چنين نتيجه اي کار راحتي نبود. برابر چنين تيمي خيلي خوب توپربايي مي کرديم و سرعت انتقال توپ مان نيز عالي بود.»
درخشش فاتي:« بايد نمايش امشب او را ستود. مي دانيم که فقط 17 سال دارد و هنوز جا براي پيشرفت خواهد داشت. او گاهي در زمين تمرکزش را از دست مي دهد ولي در مجموع از در اختيار داشتنش خيلي خوشحالم. هم فاتي و هم پدري گونزالس(خريد جديد بارسا که امشب از دقيقه 70 وارد زمين شد) آينده اي درخشان دارند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره