نماد آخرین خبر

ادامه بحران در استقلال/ دعوا و درگیری از دوحه تا تهران

منبع
فارس
بروزرسانی
ادامه بحران در استقلال/ دعوا و درگیری از دوحه تا تهران

فارس/ شکست استقلال مقابل پاختاکور زخم حاشيه هاي پنهان اين تيم را که بعد از جام حذفي و از دست رفتن قهرماني مسکوت مانده بود،باز کرد.
حذف استقلال از ليگ قهرمانان آسيا شرايط اين تيم را از هر زمان ديگري بغرنج تر کرد.
از ماجراهاي قبل از اعزام تيم که شامل نحوه ورود آبي ها به نقل و انتقالات مي شود تا انتخاب سرمربي اين تيم که بگذريم اتفاقاتي که در اين چند روز در اردوي استقلال گذشته نشان مي دهد اردوگاه آبي گمشده اي به نام بزرگتر دارد که به شدت از سوي مديران و کادرفني استقلال مخفي مانده است. 
استقلال اگر بزرگتري داشت که بتواند مواقع بحراني بازيکنان را کنترل کند اين همه جنجال به بهانه هاي مختلف در اين تيم به وجود نمي آمد و يا اگر هم اختلافي به وجود مي آيد با حضور اين بزرگتر به شکل بهتري مديريت مي شد.
ماجراهاي آبي ها و دردسرهايي که ايجاد مي شود فقط مديريتي و مربوط به انتخاب سرمربي نمي شود. در اين تيم بدون بزرگتر و بدون ستاره، هستند بازيکناني که از اين شرايط نهايت سواستفاده را مي برند و با انجام برخي کارهاي دور از عرف دردسرهايي درست مي کنند که جمع شدن اين حاشيه ها به همين راحتي نيست.
ماجراي اول به درگيري و دعواي يک هافبک و يک مدافع با يکي از اعضاي گروه ماساژ آبي پوشان در فرودگاه دوحه باز مي گردد که ريز جزييات دلايل اين درگيري حتي به گوش مديرعامل استقلال هم مي رسد. 

ظاهرا ماجرا به شکلي بوده که صحنه هاي خوبي در فرودگاه قطر شکل نگرفته است و تيم استقلال با همين شرايط به تهران بازگشت. 
از طرفي حواشي پايان ناپذير همچنان ادامه داشت تا جايي که در فرودگاه امام خميني(ره) جروبحثي بين يکي از بازيکنان تيم با يکي از اعضاي گروه پزشکي استقلال شکل گرفته است. 
دليل درگيري تکذيب مصدوميت بازيکن توسط عضو کادرپزشکي بوده که همين موضوع ناراحتي بازيکن فوق را در پي داشته است. 
بعد از پايان قضايا هم ظاهرا بازيکنان بودند که فقط مي خواستند فرودگاه را ترک کرده و به نوعي با استوري ها و پست هايشان به مربيان تيم کنايه بزنند زيرا ارسلان مطهري در اولين اقدام بعد از رسيدن تيم به تهران عليه مجيد نامجو مطلق و صالح مصطفوي موضع گيري کرد.
به نظر مي رسد مديران باشگاه استقلال اين روزها علاوه بر چالش انتخاب سرمربي بايد فکري به حال رفتارهاي غير حرفه اي بعضي بازيکنان داشته باشد زيرا اين تيم در سالهاي اخير کم از اين اتفاقات ضربه نخورده است. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره