نماد آخرین خبر

توجیه گواردیولا در مورد شکست تحقیرآمیز منچسترسیتی

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
توجیه گواردیولا در مورد شکست تحقیرآمیز منچسترسیتی

آخرين خبر/ پپ گوارديولا سرمربي اسپانيايي منچسترسيتي در مقابل لسترسيتي با نتيجه پنج بر دو شکست خورد تا براي اولين بار در دوران فوتبالش در يک بازي پنج گل دريافت کند اما گفت که مي خواهد اين را بپذيرد و به جلو حرکت کند.
به گزارش فوتبالي، مربي اسپانيايي و تيمش در مقابل لسترسيتي شکستي سنگين و غيرمنتظره را تجربه کردند. تيم گوارديولا در مقابل ولهمپتون با وجود غايبانش برنده شد اما در مقابل لستر شب بدي داشت. گوارديولا بيان کرد:" در حملات مشکلاتي داشتيم. در مقابل تيم هايي که اين گونه دفاع مي کنند، کارمان مشکل است. اين طور نبود که 80 دقيقه ما را پرس کنند اما نبايد اجازه مي داديم که موقعيت ايجاد کنند. البته نکته اين جاست که زياد ندويدند اما در آينده بايد سعي کنيم که احتياط بيشتري داشته باشيم. مشکل ما اين بود که بيش از حد به خودمان براي زدن گل هاي دوم و سوم فشار مي آورديم آن هم در حالي که حريف بازي نمي کرد، فقط مي خواستند دفاع کنند و ضدحمله بزنند. بايد با آرامش بيشتري بازي مي کرديم. بعد از آن استرس گرفتيم و سه پنالتي عليه ما گرفتند. وقتي سه پنالتي عليه تيمت مي گيرند، نمي تواني برنده شوي."
گوارديولا در ادامه بيان کرد :" مشکل بود اما هنوز در بازي دوم فصل هستيم. بايد سعي کنيم تا در بازيهاي بعدي اين اتفاقات تکرار نشود. حس بدي دارم اما بايد آناليز کنيم و بهتر شويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره