نماد آخرین خبر

امضای پرسپولیس!

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
امضای پرسپولیس!

خبر ورزشي/ السد «آچمز» و پرسپوليس سربلند به مرحله بالاتر صعود کرد. بدون ترديد کادر فني پرسپوليس و بازيکنان اين تيم به پيروزي خود در ديدار با السد ايمان راسخ داشتند.
پرسپوليس با يک بازي خوب و يک نتيجه خوب‌تر، صعودش به مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا را با امضاي خودش مهر و موم کرد! بازي شاگردان گل محمدي «تلخيص» شده بود. مختصر و مفيد و صد البته با پيچيدگي‌هاي خاص مردان فني‌اش! اين نحوه از بازي، رفتار و کردار السد را در ميدان مسابقه زايل کرد! حذف از ليگ قهرمانان آسيا عقوبت سردرگمي السد از بازي «خوب» پرسپوليس بود!
تصوير پرسپوليس برابر السد چنين بود؛ چهره‌اي خوش‌بنيه که سرشار از تيزهوشي و هيجانات کنترل شده بود و السد در مقابل آن احساس درماندگي مي‌کرد! پرسپوليس برد، چون هم بر بازي و هم بر افکار بازي مسلط بود.
شاگردان گل محمدي در هيچ يک از دقايق بازي، از لحاظ انضباط تيمي دچار ضعف و خسران نشدند. فرمانبرداري از عقل، در تمام طول بازي خصيصه اصلي مردان ارتش سرخ بود. به لطف همين انضباط درون تيمي. که در بازي‌هاي اخير رشد و نمو بيشتري پيدا کرد، السد «آچمز» و پرسپوليس سربلند به مرحله بالاتر صعود کرد. بدون ترديد کادر فني پرسپوليس و بازيکنان اين تيم به پيروزي خود در ديدار با السد ايمان راسخ داشتند. اين پيروزي شيرين با تصرف تدريجي بازي، دفاع مقاومت‌پذير و دروازه‌باني بي‌نقص عملي گرديد.
وقتي «آل کثير» در دقيقه ۸۹ گل برتري را به ثمر رساند، قال قضيه کنده شد. پرسپوليس به پيروزي نزديک و به صعود نزديک‌تر گشت. پرسپوليس در دقايق حساس پس از گل، به «سکسکه» نيفتاد و چشم‌هايش«دو دو» نزد!
حتي با اخراج سيامک نعمتي نيز، آهنگ درست بازي کردن شاگردان گل محمدي، ناکوک نشد و «تيم‌ترين» تيم باشگاهي ايران، با صعودش اوقات خوشي را براي هوادارانش و فوتبال ايران رقم زد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره