نماد آخرین خبر

پرسپولیس لیاقت صعود به فینال آسیا را دارد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
پرسپولیس لیاقت صعود به فینال آسیا را دارد

باشگاه خبرنگاران/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره پيروزي اين تيم برابر تيم السد قطر توضيحاتي داد.
ضيا عربشاهي پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره پيروزي اين تيم برابر تيم السد قطر در ليگ قهرمانان آسيا اظهار کرد: بازي پر استرس و سنگيني بود و هر ۲ تيم محتاط بازي مي‌کردند. تيم پرسپوليس تا يک سوم دفاعي حريف قطري خود به خوبي پيشروي کرد و ۲ موقعيت گلزني اش با برخورد توپ به تيرک دروازه السد از دست رفت و در نهايت عيسي آل کثير مزد زحمات خود را گرفت و گل برتري را به ثمر رساند.  
او ادامه داد: السد تيم قدرتمندي است و مهاجمان خوبي هم در اختيار دارد، اما بازيکنان پرسپوليس سنگ تمام گذاشتند و با ارائه يک بازي هوشمندانه توانستند از سد حريف قطري خود عبور کنند و به مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا راه يابند.
عربشاهي بيان کرد: به نظرم داور مسابقه در صحنه دادن کارت قرمز به نعمتي يک مقدار ضعيف عمل کرد و اين بازيکن حقش نبود که از بازي اخراج شود. بازيکن السد حرفه‌اي گري کرد و از صحنه خطا دور شد و داور کارت قرمز را به نعمتي داد که به نظرم درست نبود.  
پيشکسوت پرسپوليس اظهار کرد: هر تيمي که در مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا برابر پرسپوليس قرار بگيرد بازي راحتي پيش رو ندارد و به نظرم پرسپوليس مي‌تواند به فينال اين رقابت‌ها راه يابد.  
او بيان کرد: تيم پرسپوليس لياقت صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا را دارد و بازيکنان اين تيم زحمات زيادي کشيدند و هوشمندانه و حرفه‌اي بازي مي‌کنند. همچنين بازيکنان جديد با ساير نفرات خيلي خوب هماهنگ شدند و کار‌هاي ترکيبي را به خوبي در زمين مسابقه انجام مي‌دهند. 

عربشاهي در پايان گفت: من به کادر فني و بازيکنان پرسپوليس اين پيروزي را تبريک مي‌گويم و اميدوارم اين تيم در مراحل بعدي هم به موفقيت دست يابد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد