نماد آخرین خبر

ایرانی‌های استقلال چرا از تیم جدا شدند؟

منبع
طرفداري
بروزرسانی
ایرانی‌های استقلال چرا از تیم جدا شدند؟

طرفداري/ کانال رسمي باشگاه استقلال ساعتي پيش اعلام کرد چهار بازيکن اين تيم با کاروان آبي به تهران برنمي گردند اما اشاره اي به مقصد بازيکنان ايراني جدا شده از کاروان استقلال نکرد
در حالي که چند بازيکن استقلال تمايل داشتند، بعد از حذف اين تيم، همچنان در دوحه بمانند، ميزبان اعلام کرد تمامي اعضاي تيمي که حذف مي شود، بايد از خاک اين کشور خارج شوند و استقلالي ها هم ناچار به خروج دسته جمعي از قطر شدند اما طبق اعلام رسمي باشگاه، چهار کاروان استقلال حدود يک ساعت قبل با پرواز دوحه به تهران، به سمت ايران برگشت اما علاوه بر هروويه ميليچ و شيخ دياباته که راهي کشور خود مي شوند، روزبه چشمي و علي کريمي هم با استقلالي ها نيستند.
 باشگاه استقلال جدايي اين 4 بازيکن از جمع ساير آبي پوشان را اعلام کرد اما اشاره اي به مقصد ايراني هايي که در دوحه ماندند نکرد.
 گفته مي شود روزبه چشمي با هماهنگي باشگاه ام صلال در دوحه ماند و البته اين ماندن به معني عقد قرارداد قطعي ميان او و ام صلال نيست. ام صلال در جريان بازي هاي آسيايي استقلال به مدير برنامه روزبه پيشنهاد همکاري داده بود که چشمي آن زمان اعلام کرد تا پايان بازي هاي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا هيچ اقدامي براي مذاکره نمي کند. حالا قرار است طرفين وارد مرحله مذاکره شوند.
 علي کريمي هم با اولين پرواز قطر - ترکيه راهي استانبول مي شود. گفته مي شود کريمي پيشنهادهايي از ترکيه دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره