نماد آخرین خبر

کفاشیان: دلیلی ندارد که هیات‌رئیسه پول ویلموتس را بدهد

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
کفاشیان: دلیلی ندارد که هیات‌رئیسه پول ویلموتس را بدهد

خبرآنلاين/ نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: من روي کاغذ نايب رئيس فدراسيون فوتبال هستم و براي همين در جريان پرونده ويلموتس نيستم.

علي کفاشيان در مصاحبه درمورد شرايط هيات‌رئيسه در پرونده ويلموتس صحبت کرد.
نايب رئيس فدراسيون فوتبال در ابتداي صحبت‌هاي خود گفت: «من روي کاغذ نايب رئيس فدراسيون فوتبال هستم و براي همين در جريان پرونده ويلموتس نيستم. يک مدير و هيات‌رئيسه کار کردند و زحمت کشيدند و در يک‌جا تصميمي که سرنوشت آن مشخص نبوده و به قول معروف مثل هندوانه در بسته بوده است گرفتند. حالا که باز شده مشخص است که کال است. اينجا دليل ندارد که بگويند بايد خودشان پول قرارداد مربي را بدهند. در کنار اين موضوع ماجراي کي‌روش نيز وجود دارد که تيم ملي را دو بار به جام جهاني برد و مقدار زيادي پول به فدراسيون فوتبال تزريق کرد. اين يک عملکرد است و آن هم يک عملکرد است. همه ما با تمام توان‌مان به سمتي برويم که ويلموتس که خواسته پول را بگيرد به او پرداخت نشود چراکه اين پول ناحق است.»
همچنين او درباره توصيه‌اي که مهدي تاج کرده بود، گفت: «من يک بار به آقاي تاج گفتم که خودم زماني که خواستم کي‌روش را با يک ميليون و پانصدهزار دلاري که مي‌خواستم پرداخت کنم براي فدراسيون فوتبال زياد است. من آن موقع نامه‌اي به رئيس سازمان ترتيب‌بدني نوشتم و گفتم کي‌روش مربي خوبي براي تيم ملي است، اما از نظر مالي به مشکل برمي‌خوريم. در جواب نوشتند که کي‌روش را بياوريد و سازمان نيز به شما کمک مي‌کند. قطعاً آقاي تاج نيز اين کار را کرده است و در مصاحبه‌هايش نيز به آن اشاره کرده است.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره