ورزش 3/ مدافع سابق پرسپوليس ابراز اميدواري کرد شاگردان يحيي گل محمدي با يک نمايش موفق جواز حضور در فينال را به دست بياورند.
محسن بنگر، کاپيتان سابق پرسپوليس که به جرگه مربيان پيوسته است ، در آستانه بازي اين تيم مقابل النصر عربستان شرايط سرخپوشان را براي يک موفقيت بزرگ مثبت ارزيابي مي‌کند.
بنگر درباره شرايط تيم اينطور مي‌گويد: نمايش پرسپوليس مقابل حريفان خود در مرحله گروهي فوق العاده بود. برابر الدحيل هم قطعا بدشانسي بزرگي نصيب اين تيم شد وگرنه اين تيم نيز نمي‌توانست مانع شود. با اين حال تيم خيلي زود مسير خود را پيدا کرد و اکنون در مرحله‌اي قرار دارد که اميدواريم با صعود به فينال همراه شود.
مدافع سابق سرخ‌ها با اشاره به هماهنگي خوبي که بين نفرات جديد تيم شکل گرفت، گفت: پرسپوليس طي مدت اخير يک اصول فني و تاکتيکي را دنبال کرده که منتهي به موفقيت‌هاي اين تيم شده است. آقا يحيي قطعا نقش پررنگي در اين موضوع داشته است. بکارگيري مناسب از نفرات جديد و شرح وظايفي که باعث شد تا خيلي زود از نظر فني به مهره تاثيرگذار تيم تبديل شوند. پرسپوليس به معناي واقعي يک تيم در اين مسابقات بوده است. 
بنگر درباره شرايط بازي امشب سرخپوشان مقابل النصر عربستان گفت: النصر دو حريف عربستاني را در مراحل قبلي حذف کرد و به اين مرحله رسيد. آنها از ميان حريفان عربستاني حاضر در اين تورنمنت در کنار الهلال قطعا از قدرت بالايي برخوردار بودند و حضورشان در اينجا دور از انتظار نبود. با اين حال من قدرت السد قطر را از حيث کيفي بالاتر مي‌دانم. مهمترين موضوع اما خستگي و ريکاوري است. پرسپوليس طي دو بازي قبلي نشان داد از لحاظ ريکاوري برنامه خوبي را پشت سر گذاشته است و اميدوارم در اين بازي نيز شرايط به همين شکل دنبال شود. اتفاق مثبت در بازي قبلي 10 نفره شدن حريف بود که موجب فشار کمتري شد اما با اين حال هم نمي‌توان از فشردگي بازي‌ها چشم پوشي کرد.
وي ادامه داد: تمرکز ديگر پوئن مثبتي بود که بازيکنان طي ديدارهاي قبلي داشته‌اند. موضوعي که مي‌تواند در صورت تداوم در بازي امشب شرايط خوبي را شکل دهد. من کاملا به تيم ايمان دارم و آنها قادر خواهند بود بار ديگر يک شب خاطره انگيز را شکل دهند و باعث شوند از خوشحالي بار ديگر هواداران در اوج باشند. 
بنگر درباره شانس گلزني در اين بازي گفت: دوست دارم بگويم کنعاني زادگان و شجاع. دو بازيکني که قطعا کار سختي را تا به اينجاي جام در قلب دفاعي پشت سر گذاشته‌اند. شجاع واقعا باهوش عمل کرد و کنعاني زادگان نيز نمايش خوبي داشته است. اميدوارم آنها با گل خود شرايط صعود را فراهم کنند اما بيشتر دوست دارم آنها در خط دفاعي موفق باشند و آل کثير باز کار را تمام کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد