تسنيم/ تعداد بازيکنان کرونايي تيم فوتبال جنوا به ۱۷ نفر افزايش يافت.
بحران در تيم فوتبال جنوا با مثبت اعلام شدن تست کروناي سه بازيکن ديگر اين تيم، وارد فاز جديدي شد. اين باشگاه ايتاليايي امروز (شنبه) با انتشار بيانيه‌اي اعلام کرد تست کروناي داويده بيراسکي، دومنيکو کريشيتو و داريان مالس نيز مثبت بوده است.
به اين ترتيب شمار بازيکنان مبتلا به ويروس کرونا در تيم فوتبال جنوا به عدد 17 رسيد. همچنين تعداد پنج نفر از اعضاي اين تيم نيز به بيماري کوويد 19 مبتلا شده‌اند که با احتساب آنها شمار مبتلايان به ويروس کرونا در اين تيم ايتاليايي به 22 نفر مي‌رسد.
پيش از اين سازمان ليگ ايتاليا، برگزاري ديدار جنوا با تورينو در هفته سوم سري A ايتاليا را به دليل مثبت اعلام شدن تست کروناي تعداد زيادي از اعضاي تيم جنوا به تعويق انداخته بود، ديداري که طبق برنامه‌ريزي از پيش تعيين‌شده قرار بود امشب (شنبه) برگزار شود.
تيم فوتبال ناپولي هم که در هفته دوم سري A موفق شد در ديداري خانگي با نتيجه 6 بر صفر جنوا را در هم بکوبد، تاکنون دو کرونايي داشته است که يکي پيوتر زيلينسکي و ديگري يکي از اعضاي اين تيم است. پيش از اين گزارش شده بود شش تن از 11 بازيکن مبتلا به کرونا در تيم جنوا روز يکشنبه گذشته در جريان مصاف اين تيم با ناپولي در ميدان حضور داشته‌اند.
انتظار مي‌رود عصر امروز جواب تست کروناي بازيکنان ديگر ناپولي هم مشخص شود،  اين در حالي است که اين تيم خود را براي مصاف فردا شب (يکشنبه) با يوونتوس آماده مي‌کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد