فارس/ سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی با لوانته در خصوص بازی، مصدومیت‌های پرتعداد تیم، ادن ازارد و درخشش مارکو آسنیو در این فصل رقابت‌های اروپا صحبت کرد.
رئال مادرید فردا عصر از ساعت 17 و 30 میهمان لوانته خواهد بود.این تیم در حالی به مصاف میزبان می‌رود که از تعدد مصدومان خود رنج می‌برد.
اودریوزولا نیز پس از کارواخال در تمرین امروز مصدوم شد تا سرمربی رئال مادرید در دفاع راست بحران داشته باشد. به نظر می‌رسد ناچو یا لوکاس واسکز در این پست بازی خواهند کرد.
زیدان در نشست خبری پیش از بازی مقابل لوانته گفت: این سومین بازی خارج از خانه ماست و مقابل حریفی سخت برگزار می‌شود. ما می‌دانیم بازی سختی خواهد بود زیرا فصل گذشته مقابل لوانته توانایی‌های آنها را دیدیم. اما خوب برای این بازی آماده شده‌ایم و تا دقیقه 90 برای بازی خوب تلاش خواهیم کرد.
وی ادامه داد: من همیشه نگاهم مثبت است و به چیزهای منفی نمی‌اندیشم. ما مصدومان زیادی داریم ولی این نمی‌تواند بهانه‌ای برای من باشد. من ترکیبی با استعداد دارم که می‌توانند پیروزی را رقم زنند.
زیدان اظهار داشت: همیشه سعی می‌کنیم که به خوبی بازی کنیم. همیشه هم انتقاد می‌شویم و من کنترل آن ماجرا را ندارم. باید متحد باشیم و در زمان‌های سخت پشت هم بیایستیم.
وی ادامه داد: از مصدومیت‌های نگران نیستم چون بازیکنان خوبی دارم. آنها می‌توانند نتیجه را برای ما رقم بزنند.
سرمربی رئال مادرید گفت: امسال می‌تواند سال مارکو آسنسیو باشد. او بازیکن مهمی برای ماست و من همیشه به او علاقه‌مندم. کاری که باید بکنیم این است که بگذاریم به 100 درصد توانایی‌اش برسد. او تمرین کرده تا امسال را سالی عالی برای خودش رقم بزند.
زیدان اظهار داشت: با بازیکنانم در خصوص سیستم چرخشی صحبت کرده‌ام. به نظرم این اتفاق خوبی در تیم است و تمام بازیکنان را متعهد می‌کند. همه می‌خواهند بازی کنند. اگر این اتفاق نیفتد ناراحت خواهند بود. من 23-24 بازیکن دارم و برای بردن جام باید در 60 تا 65 بازی پیروز شوم. می‌خواهم همه در این اتفاق سهم داشته باشند. به خاطر همین همیشه به سیستم چرخشی پایبندم.
وی در خصوص اینکه آیا ازارد نیز به مانند بیل می‌شود (در اینجا بخوانید) گفت: نه، من مثبت می‌اندیشم. او یک مصدومیت دارد و سعی می کند با تلاش و تمرین سریع‌تر به بازی‌ها برسد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید