ایسنا/ کاربران عربی واکنش های جالبی به محرومیت مهاجم پرسپولیس در دیدار برابر النصر عربستان داشتند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا پرسپولیس را قبل از دیدار حساس برابر النصر عربستان شوکه کرد.
کمیته انضباطی AFC عیسی آل کثیر بهترین گلزن سرخ پوشان را به خاطر شادی گل جنجالی ۶ ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم و او را ۱۰ هزار دلار جریمه کرد تا این بازیکن دیدار حساس برابر النصر را از دست دهد.
واکنش کاربران عربی به این محرومیت متفاوت بود؛ بعضی از آنها که طبیعتا طرفدار النصر هستند خوشحال هستند و بعضی هم پست های طعنه آمیزی گذاشتند که در زیر به بعضی از آنها اشاره می کنیم.
یک کاربر به اسم ابو یزن الحربی نوشت: بله این تصمیم به سود النصر است. از AFC می خواهیم که خوش خدمتی خود را کامل کند و قبل از برگزار فینال و رویارویی با تیم شرق، جام را به النصر بدهد.
کاربر دیگر به طعنه نوشت: بهتر است که AFC الهلال را به خاطر رعایت نکردن اصول بهداشتی از دو فصل دیگر لیگ قهرمانان محروم کند.
کاربر دیگر نوشت: از این فدراسیون فشل احتمال هر تصمیمی وجود دارد.
یک کاربر دیگر با انتشار تصویری از شادی گل عیسی با پیراهن صنعت نفت آبادان نوشت: عیسی همواره این شادی گل را داشته است اما چرا باید قبل از بازی با النصر محروم شود؟ عجب کنفدراسیونی داریم.
واکنش های دیگر
- من طرفدار النصر هستم اما جامی را که با بی عدالتی به دست بیاید دوست ندارم.
- خدایا من بیشتر از خود عیسی تحت تاثیر قرار گرفتم.
- به خدا پرسپولیس مظلوم است. به خدا مظلوم است. فهمیدیم که AFC  را چه کسانی اداره می کنند.
- چرا باید این بازیکن را تنها چند ساعت قبل از بازی محروم کنید. حداقل اگر می خواستید او را محروم کنید بعد از این دیدار این کار را می کردید.
- ترسیدید که عیسی شما را به سلاخی بکشد و او را محروم کردید؟
- چرا جام در حالی که هدف و نیت روشن است برگزار می شود؟ چرا در حالی که الهلال را مجبور به کنار گذاشتن می کنید جام را ادامه می دهید؟ چرا مهاجم پرسپولیس را محروم می کنید؟ آیا همچنان این یاوه سرایی ها ادامه دارد؟ فدراسیون شکست خورده.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید