فارس/ مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک نفر نیست بلکه 40 میلیون نفر است و مسئولان AFC نمی‌توانند با محروم کردن من عشق و تعصب سایر بازیکنان پرسپولیس را بگیرند.
عیسی آل‌کثیر درباره اعلام محرومیت 6 ماهه‌اش قبل از بازی حساس با النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: زبانم نمی‌چرخد و نمی‌دانم باید چگونه درباره این اتفاقات صبحت کنم. در اتاقم بودم و برای حضور در جلسه فنی قبل از بازی آماده می‌شدم. وقتی به پایین هتل رفتیم بچه‌ها گفتند عیسی آیا محرومیتت واقعی است که من جواب دادم نمی‌دانم. از یحیی گل‌محمدی پرسیدم که آیا واقعاً چنین اتفاقی رخ داده است که گفت این موضوع درست است.
وی با اشاره به پیگیری‌های افشین پیروانی گفت: مسئولان تیم و افشین پیروانی پس از شادی گل من در بازی پاختاکور پیگیر این موضوع بودم اما نمی‌دانم چه بگویم یک ساعت قبل از بازی چنین خبری دادند که دیگر هیچ کاری نمی‌شد انجام داد. البته بدانند پرسپولیس تنها یک تیم نیست بلکه 40 میلیون نفر است.
مهاجم محروم شده پرسپولیس اضافه کرد: با این کارها نمی‌توانند عشق و تعصب بازیکنان پرسپولیس را نسبت به  هواداران این تیم بگیرند اما نمی‌دانم چه بگویم فقط امیدوارم به امید خدا با پیگیری‌های باشگاه بتوانم در بازی فینال حضور داشته باشم.
آل‌کثیر تصریح کرد: صبحت خاصی ندارم و فقط امیدوارم هواداران مانند قبل ما را هم دعا کنند تا دیدار با النصر را هم ببریم. آنها در این مدت برای تیم پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند و حمایت خوبی از ما کردند.
وی درباره حضور بچه‌ محله‌هایش مقابل خانه خود گفت: از همه تشکر می‌کنم که در این مدت برای من سنگ تمام گذاشته و مقابل خانه ما رفتند و خوشحالی خودشان را با خانواده‌ام تقسیم کردند. همچنین از مردم ایران که با دعای خیرشان حامی پرسپولیس بودند تشکر می‌کنم.
مهاجم پرسپولیس که با برنامه فوتبال برتر مصاحبه می کرد، توضیح داد: امروز دوست داشتم به تیم کمک کنم و برای دیدار با النصر خیلی انگیزه داشتم و فقط خدا این موضوع را می‌داند اما متأسفانه نمی‌توان هیچ کاری با لابی‌بازی انجام داد برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید