ورزش 3/ مهدی طارمی از پرسپولیس رفت اما این تیم به بازی تهاجمی خود ادامه داد؛ و الان هم علیپور در جمع سرخپوشان نیست اما قهرمان فوتبال باشگاهی ایران هم چنان تهاجمی بازی می کند. 
بعد از جدایی مهدی طارمی همه توپ ها به علی علیپور می رسید و این مهاجم آنقدر گل زد که کسی خلاء حضور مهدی طارمی را حس نمی کرد و به نظر می رسد با وجود جدایی علی علیپور هم کسی از این اتفاق ناراحت نیست. جدا از گلزنی عیسی آل کثیر – مهدی عبدی جوان هم هر وقت به او ماموریت گلزنی محول می شود کار خود را به خوبی انجام می دهد. 
جوانی دیگر از قراخیل؛ یعنی همان جایی که علی علیپور به دنیا آمده و رشده کرده؛ مهدی عبدی ابتدای راه است اما خیلی زود خود را به ترکیب تیم تحمیل کرد؛ محرومیت عیسی آل کثیر بهانه ای شد که او امشب در بازی با النصر در ترکیب ثابت تیم به میدان برود ودر ثانیه های پایانی بازی با فتح دروازه النصر نشان داد قدرشناس موقعیت هایی که برای او مهیا می شود؛ هست. 
مهدی اگر به این گل و گل های بعدی قانع نشود و مثل علی علیپور مهاجم حریصی نشان دهد باز هم می تواند گل های خود را تکرار کند حتی در نیمه دوم بازی با النصر. علی علیپور جای مهدی طارمی را پر کرد و حالا مهدی عبدی جای علی علیپور را پر می کند و پرسپولیس خوشحال است که در سال های اخیر مهاجمانی به ترکیب اضافه کرده که هر یک به نحوی گل می زنند. مهم هم گلزنی است نه شکل آن.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید