ورزش 3/ در جلسه هيات مديره استقلال 4 گزينه سرمربيگري آبي ها مشخص شدند.
نشست اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال امروز در دفتر اسماعيل خليل زاده رييس هيات مديره برگزار شد که طي آن اعضا درباره روند انتخاب سرمربي جديد به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مديران باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفي به صحبت پرداختند که در نهايت روي 4 گزينه به جمع‌بندي رسيدند و مقرر شد سرمربي جديد از بين اين نفرات مشخص شود. الکساندر نوري، فرهاد مجيدي، جواد نکونام و محمد تقوي 4 گزينه نهايي سرمربيگري استقلال هستند که قرار است مسئولان باشگاه تا فردا درباره اين موضوع تصميم نهايي شان را اتخاذ کنند.
البته امير قلعه‌نويي نيز جزو گزينه‌هاي استقلالي‌ها بود اما با توجه به قرارداد اين مربي با گل گهر سيرجان و اعلام او مبني بر اينکه به قراردادش پايبند نامش را از بين گزينه ها خارج کرد.
در بين گزينه‌هاي موجود جواد نکونام با فولاد خوزستان قرارداد دارد و بعيد است به راحتي بتواند قراردادش را فسخ کند. از سوي ديگر محمد تقوي نيز درگير برخي مسائل امنيتي است و ممکن است ورودش به ايران با مشکل مواجه باشد.
در اين شرايط احتمالا سرمربي استقلال از بين الکساندر نوري و فرهاد مجيدي انتخاب شود. با اين حال هنوز چيزي در اين خصوص قطعي نيست و بايد تا جمع‌بندي نهايي که فردا است صبر کنيم تا مشخص شود در نهايت چه کسي هدايت آبي پوشان را برعهده مي‌گيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد