ورزش 3/ رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی منچسترسیتی در اوج آمادگی قرار دارد.
 سیتیزن ها در دومین هفته از لیگ برتر دچار شوک بزرگی شده و پنج بار دروازه شان را مقابل لستر باز شده دیدند تا پپ گواردیولا سنگین ترین شکست دوران مربیگری خود را تجربه کند. سیتی این هفته در دیداری دشوار مهمان لیدزیونایتد و مارچلو بیلسا است و با گل رحیم استرلینگ در نیمه اول از این تیم پیش افتاده است.
رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی منچسترسیتی در همان دقایق ابتدایی در پشت محوطه جریمه لیدزیونایتد صاحب موقعیت شد و به زیبایی از سمت چپ به داخل حرکت کرد. او چندین بار با فریب مدافعان حریف پیش رفته و در نهایت موفق شد با نواختن یک ضربه فنی و تماشایی به سبک آرین روبن دروازه لیدزیونایتد را باز کند.
استرلینگ در ماه های اخیر در ترکیب سیتی درخشان ظاهر شده و در 12 بازی اخیر خود در لیگ برتر 11 گل به ثمر رسانده است. همچنین از ابتدای فصل گذشته، رحیم استرلینگ بیش از سایر بازیکنان لیگ برتری در تمام مسابقات گلزنی کرده و 34 بار در کل در این امر موفق ظاهر شده است. سیتی برای جبران ناکامی فصل گذشته و گذر از سد رقبای قدرتمندی چون لیورپول به درخشش همه ستاره های خود از جمله رحیم استرلینگ نیاز دارد و گواردیولا امیدوار است این روند تا پایان فصل ادامه یابد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید