ورزش 3/ سرپرست پرسپولیس در شرایطی که بابت صعود تیم به فینال کاملا احساسی شده بود، به تمجید از عملکرد بازیکنان و اعضای کادرفنی پرداخت.
افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس درباره پیروزی مقابل النصر گفت: ما متاسفانه قبل از بازی شوک بزرگی به تیم وارد شد. مستحق این اتفاق نبودیم. شما نمی دانید که چه حال و روزی شکل گرفت وقتی آل کثیر با بچه ها در لابی خداحافظی می کرد. این خوشحالی الان قابل وصف نیست. همه کار کردند تا تیم ما به فینال نیاید اما لطف خدا شامل حال مردم و پرسپولیسی های عزیز شد. به همه تبریک می گویم و انشاالله این موفقیت تداوم داشته باشد. 
افشین پیروانی که احساساتی شده بود و مشخص بود با اشک پاسخ می داد گفت: خیلی تنها بودیم. از روز اول اتفاقاتی برای ما افتاد که تنها بودیم. اما ما خدا را داشتیم. از همه هواداران که همیشه انرژی مثبت می فرستادند و دعا می کردند در این اتفاق سهیم هستند. در کنار بحث تاکتیک و فنی رفاقت خوبی در تیم وجود دارد و خوشحالیم که به فینال رسیدیم. 
محسن خلیلی که در استودیو حاضر بود، در شرایطی که جای خود را در ابتدای فصل به افشین پیروانی داده بود با خسته نباشید و تبریک به سرپرست تیم گفت: به همه بچه ها تبریک بگویید و انشاالله قهرمانی را جشن بگیریم.
نصرتی هم به عنوان دیگر کارشناس بازی ضمن تبریک گفت: به همه تبریک می گویم و از طرف من سر مهدی عبدی را بابت گلی که زد ببوسید.
افشین پیروانی هم بار دیگر با خسته نباشید و تبریک به همه کسانی که در این مسیر همراه آنها بودند گفت: بدانید اشک هایی که امروز ریخته شد قابل وصف نیست. من شرایط احساسی ام خوب نیست و نمیخواهم کام هواداران را تلخ کنم. بچه ها اینقدر خسته بودند که نتوانستند شادی خودشان را ادامه دهند. انشاالله قهرمانی غرب آسیا مبارک باشد و به همه بار دیگر تبریک می گویم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید