ایسنا/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم با شایستگی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید.
حسین عبدی درباره پیروزی پرسپولیس برابر النصر عربستان اظهار کرد: بازی برابر تیم عربستانی بسیار نفسگیر بود و کاملا با استرس دنبال شد. در نیمه اول کمی شرایط برای پرسپولیس سخت شده بود اما بعد از گلی که دریافت کرد عقب نرفت و با حملاتی گل خورده را جبران کرد. استرس بازیکنان در ابتدا بر روی بازی تاثیر منفی گذاشته بود و در ادامه اما شرایط تغییر کرد و پرسپولیس توانست بازی را کنترل کند. حالا باید این تیم برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.
وی در ادامه افزود: جذب چند بازیکن جدید در ابتدا کار را برای پرسپولیس سخت کرده بود چون هماهنگ کردن این بازیکنان کار دشواری بود اما رفته رفته تیم توانست به هماهنگی بیشتری برسد و شرایط را تغییر بدهد. من فکر می‌کنم در مجموع پرسپولیس در این دوره از مسابقات بسیار خوب کار کرد و توانست بازی خودش را به رقبا دیکته کند.
عبدی اضافه کرد: وقتی تیم برنده می‌شود خیلی از مسائل فراموش می‌شود. من فکر می‌کنم پرسپولیس با بردهایش مشکلات را فراموش کرده است. مثلا در برخی از موارد مدیر تیم باید درباره مسائل انضباطی با بازیکنان صحبت کند تا مسائلی چون خوشحالی بعد از گل درباره آل کثیر رخ ندهد. در مجموع فکر می‌کنم پرسپولیس در این دوره از رقابت‌ها بسیار خوب کار کرد و شایسته رسیدن به فینال بود.
او در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کند، گفت: پرسپولیس تا به حال روند رو به رشدی داشته و شانسش زیاد است. باید ببینیم حریف شرق آسیا چه تیمی خواهد بود. با توجه به محرومیت بازیکنانی چون وحید امیری، عیسی آل کثیر و احسان پهلوان باید بازیکنان مناسبی برای جایگزینی این نفرات انتخاب شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید