فارس/ کارشناس شبکه الکاس قطر بعد از فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا به تمجید از سرمربی تیم ایرانی پرداخت و او را یک مربی موفق نامید.
تیم فوتبال پرسپولیس امشب در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 به مصاف النصر عربستان رفت. این بازی در وقت های قانونی و اضافه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. در ضربات پنالتی سرخ پوشان با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی رسیدند تا برای دومین بار فینالیست آسیا شوند.
ماجد الخلیفی، کارشناس شبکه «الکاس» قطر درباره یحیی گل محمدی و عملکرد این مربی در این رقابت ها گفت: به نظرم یحیی گل محمدی مربی بزرگ و موفقی است. این مربی ایرانی با رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا نشان داد توانمند است و به نظرم تمام کارشناسان حاضر در استودیو با من موافق هستند.
وی افزود: برای موفقیت یک مربی در این رقابت ها باید با اعضای مدیریت باشگاه، هواداران و بازیکنان ارتباط خوبی داشته باشد. به نظرم گل محمدی بهترین ارتباط را با این 3 عنصر اصلی داشت و نشان داد مربی بزرگ و توانمندی است. نظم بازی پرسپولیس و تاکتیک پذیری اش بدون شک کار تاکتیکی مربی است و این مربی ایرانی و بازیکن سابق تیم ملی ایران موفق ظاهر شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید