تسنيم/ سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: محروميت مهاجم ما حق‌کشي است و همه بچه‌ها در بازي با النصر نشان دادند آل‌کثير هستند و حق او را گرفتند.
مهدي رسول‌پناه درباره پيروزي تيم پرسپوليس مقابل النصر عربستان و صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: بازي بسيار عالي بود و اين برد را به همه هواداران تبريک مي‌گويم. بچه‌ها غيرتمندانه، با جسارت و با شرافت حماسه آفريدند. به همه مردم ايران اين برد را تبريک مي‌گويم.
وي در مورد اينکه با توجه به محرميت آل‌کثير پيروزي برابر النصر شيرين‌تر شد، گفت: در حق آل‌کثير واقعاً اجحاف شد، اما همه بچه‌ها نشان دادند آل‌کثير هستند و حق او را گرفتند.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره پرداخت پاداش به بازيکنان و همچنين دريافت پاداش حضور در فينال ليگ قهرمانان آسيا از AFC عنوان کرد: پاداش را فردا در هيئت مديره تصويب خواهيم کرد و پاداشي ويژه به بازيکنان تعلق خواهد گرفت. در مورد پاداش AFC هم همانطور که مي‌دانيد اين پول الان به دست ما نمي‌رسد و پروسه دو تا سه ماهه دارد که بايد طي شود.
رسول‌پناه در مورد پيگيري محروميت آل‌کثير عنوان کرد: فردا نامه‌نگاري‌هاي لازم را براي بخشيده شدن محروميت اين بازيکن انجام مي‌دهيم. فکر نمي‌کنم مشکلي از اين بابت وجود داشته باشد. محروميت او يک حق‌کشي است،‌ آل‌کثير کاري نکرده و خوشحالي بعد از گلش را در گذشته هم انجام داده بود. او يکي از بهترين بازيکنان ماست و حتما پيگيري خواهيم کرد. اين را هم بگويم عبدي عملکرد بسيار خوبي در بازي با النصر داشت و فوق‌العاده بود.
وي در رابطه با آخرين وضعيت پرونده برانکو ايوانکوويچ و پرداخت مطالبات اين مربي يادآور شد: در روزهاي آينده برنامه داريم تا اين بدهي را پرداخت کنيم و هواداران نگران آن نباشند.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره شايعاتي که پيرامون جدايي برخي بازيکنان به گوش مي‌رسد، به تسنيم گفت: بازيکنان پرسپوليس و مخصوصاً سرمربي تيم‌مان بهترين هستند و طبيعي است که پيشنهاد داشته باشند و آنها را روي هوا مي‌زنند اما همه آنها را نگه مي‌داريم و نگراني در اين مورد وجود ندارد. همه اين بازيکنان عاشق پرسپوليس هستند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد