ايسنا/ هافبک عراقي پرسپوليس تيمش را شايسته صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا دانست.
پرسپوليس توانست در نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر النصر به پيروزي دست پيدا کند.
سرخ پوشان پايتخت در ضربات پنالتي نماينده عربستان را شکست دادند و فيناليست شدند.
بشار رسن هافبک عراقي پرسپوليس عنوان بهترين بازيکن ميدان را به دست آورد.
او بعد از بازي گفت: قبل از هر چيز خداوند را شکر مي کنيم که توانستيم در اين ديدار به پيروزي دست پيدا کنيم. سال ۲۰۲۰ يکي از سخت ترين سالها براي ما بود. فشار روي تيم بالا بود و شرايط عادي نبود و بسيار خسته شديم.
بشار ادامه داد: ما تيم خوب و قابل احترامي هستيم و توانستيم در سال ۲۰۱۸ هم به فينال راه پيدا کنيم. بازيکنان ايراني به ويژه پرسپوليس در سطح بالايي هستند. صعود ما به فينال تصادفي نبوده است. ما در چهار سال اخير سه بار به نيمه نهايي رسيده ايم و دو بار هم فينال را تجربه مي کنيم و اين نشان مي دهد که تيم خوبي داريم. ما مربي خوبي به نام يحيي گل محمدي داريم. با وجود آنکه ۶- ۷ بازيکن جديد راهي تيم ما شده اند  اما نگاه کنيد که تيم چه نظم خوبي دارد. شما نگاه به امکانات مادي و معنوي ديگر تيم ها بکنيد اما خوشبختانه اين ما بوديم که توانستيم به فينال راه پيدا کنيم و بايد هم خوشحال باشيم.
هافبک عراقي سرخ پوشان ادامه داد: بازي سختي بود و مجبور شديدم که ۱۵ دقيقه ۱۰ نفر بازي کنيم اما با هوش خود بازي را اداره کرديم. از قطر به خاطر ميزباني خوبي که داشت تشکر مي کنيم و اين پيروزي را به هواداران زياد پرسپوليس تبريک مي گويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد