ورزش 3/ درخشش ادامه‌دار دروازه‌بان پرسپولیس به صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان آسیا ختم شد.
حامد لک در ۶ مسابقه مقابل التعاون عربستان(۲ بار)، الدحیل قطر، شارجه امارات، السد قطر و پاختاکور ازبکستان آنقدر انتظارها را بالا برد که همه هواداران پرسپولیس توقع داشتند که او در بازی نیمه نهایی هم دروازه تیمش را برابر ستاره‌های النصر بسته نگه دارد.
شماره ۸۱ پرسپولیس که چالش سختی در شروع کارش با پرسپولیس در آسیا داشت، در دیدارهای گذشته هیچ گلی در جریان مسابقات دریافت نکرد و تنها یک بار با پنالتی المعز علی گل خورد و با ثبت ۵ کلین‌شیت نقش ویژه‌ای در رسیدن تیمش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان داشت.
حامد لک روی ارسال‌ها و شوت‌های بازیکنان النصر عربستان واکنش‌های خوبی داشت ولی بدشانسی و ضربه پنالتی عبدالرزاق حمدالله که بهترین گلزن لیگ حرفه‌ای عربستان است، اجازه نداد یک کلین‌شیت دیگر در کارنامه او ثبت شود.
اما این دروازه‌بان در ضربات پنالتی دوباره شایستگی‌های خود را به نمایش گذاشت و چهارمین پنالتی النصر را که توسط مایکون زده شد، با شیرجه تماشایی به سمت راست دروازه مهار کرد تا پایه‌گذار صعود سرخ‌ها به فینال شود.
لک که با نمایش استثنایی خود محبوبیت زیادی هم در بین تماشاگران پرسپولیس به دست آورده، پس از مهار پنالتی لوگو این باشگاه که روی پیراهنش بود را بوسید و در ورزشگاه جاسم بن حمد سجده شکر کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید