ايسنا/ تيم واقعا خوب فوتبال بازي کرد و خوب جنگيد تا به اينجا رسيد. من کسب اين موفقيت بزرگ را به همه هواداران پرسپوليس و اعضاي تيم تبريک مي‌گويم.
مهدي مهدوي‌کيا درباره صعود پرسپوليس به فينال ليگ قهرمانان آسيا، اظهار کرد: شرايط پرسپوليس در اين دوره از مسابقات واقعا عالي بود. حق پرسپوليس بود که به فينال اين دوره از رقابت‌ها برسد.
وي افزود: گل‌محمدي کار بزرگي در پرسپوليس انجام داد. با توجه به اينکه چند بازيکن جديد به پرسپوليس اضافه شده بودند، کار سرمربي تيم براي ايجاد هماهنگي بسيار سخت بود. اما همه چيز خيلي عالي پيش رفت و کادر فني به خوبي توانست بازيکنان جديد را هماهنگ کند. از نظر فني پرسپوليس واقعا فوتبال بازي مي‌کرد و با شايستگي به فينال صعود کرد.
مهدوي‌کيا همچنين گفت: پيش از شروع مجدد بازي‌ها، شرايط پرسپوليس خيلي خوب نبود و از قبل هم نتايج خوبي در ليگ قهرمانان کسب نشده بود با اين حال بازي به بازي شرايط تيم بهتر شد و تيم واقعا عالي کار کرد. نوع فوتبالي که تيم ارائه مي‌کرد بسيار اهميت داشت. البته دوندگي بازيکنان هم بسيار بالا بود که اين امر کمک زيادي به موفقيت تيم مي‌کرد. پرسپوليس فوتبال جنگنده‌اي را به نمايش گذاشت و در همه بازي‌ها حريف را تحت فشار قرار مي‌داد.
وي به عملکرد پرسپوليس در ديدار برابر النصر اشاره کرد و گفت: در ابتداي بازي تيم هنوز در شوک از دست دادن مهاجم تيم بود. همين امر آرامش تيم را برهم زد و شرايط روحي تيم را خراب کرد. خيلي خوب بود که پرسپوليس بعد از گلي که دريافت کرد به بازي برگشت و توانست نتيجه را جبران کند. در کل بازي پاياپاي بود اما پرسپوليس در دفاع تيمي واقعا قدرتمند ظاهر شد. در ضربات پنالتي هم پرسپوليس نشان داد که کاملآ رو اين موضوع کار کرده بود و برنامه داشت.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره حضور کادر فني ايراني در راس اين تيم هم گفت: پرسپوليس واقعا شاهکار کرد. اينکه شما بتوانيد با يک تيم ايراني، برابر رقباي قدرتمندي که هزينه‌هاي زيادي انجام مي‌دهند به برتري برسيد، شاهکار است. از نظر هزينه‌ها و امکانات پرسپوليس در جدال نابرابري حضور داشت . در پرسپوليس يک مربي ايراني کاربلد مربي بزرگ دنيا را مغلوب کرد که اين جاي تقدير دارد. ان‌شاءالله اينبار پرسپوليس قهرمان ليگ قهرمانان آسيا بشود. قطعا اينبار مثل فينال قبل نخواهد بود، چون فينال قبل ما دست و پا بسته بوديم و کلا با ١١ بازيکن به مصاف تيم ژاپني رفتيم اما اينبار شرايط متفاوت است و قطعا پرسپوليس در بازي فينال حرف‌هايي براي گفتن خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد