آخرين خبر/ بحران کرونا باز هم براي ليگ ايتاليا مشکل ايجاد کرد. بازي يوونتوس و ناپولي که قرار بود يکشنبه برگزار شود، به احتمال زياد لغو مي شود. در حقيقت ناپولي اعلام کرد که در سومين تست کرونا نتيجه تست الجيف الماس مثبت بوده است.
به گزارش فوتبالي، هافبک مقدونيه اي بدين ترتيب همچون پيتر زيليسني و جياندومنيکو کاستي (مدير ورزشي باشگاه) به قرنطينه خواهد رفت. باشگاه جنوا که امروز تعداد مبتلايان کرونا در ان به عدد 22 رسيد هفته گذشته با ناپولي بازي داشت و همين اتفاق باعث شد تا سه عضو ناپولي به کرونا مبتلا شوند.  با اين وجود در حالي که اعضاي ناپولي در مسير سوار شدن به هواپيما براي سفر به تورين بودند، مقامات بهداشتي جلوي سفر آنها را گرفتند و خواستار قرنطينه کل تيم در 14 روز آينده شدند. 
از سويي شنبه شب نتيجه تست کروناي دو عضو يوونتوس مثبت شد که البته اين دو نفر عضو دسته بازيکنان يا اعضاي کادر فني نبودند اما کل تيم در محل اردو به قرنطينه رفتند تا خطر ابتلا  به ساير افراد کاهش پيدا کند. در حال حاضر دو باشگاه يوونتوس و ناپولي با مقامات در تماس هستند تا مشخص شود که چه اتفاقي براي بازي يکشنبه رخ مي دهد.
يوونتوس در بيانيه اي اعلام کرد که بازيکنان يوونتوس براي بازي يکشنبه شب در ورزشگاه حاضر خواهند شد هر چند که به احتمال زياد فدراسيون بازي را لغو خواهد کرد تا کار به دادگاه و شکايت کشيده نشود. بر اساس قوانين فقط در صورتي بازي ها لغو مي شود که نتيجه تست حداقل 13 نفر منفي يا حداقل 10 نفر مثبت باشد اما مشکل اين جاست که ناپولي در حال حاضر با نظر مقامات اجازه خروج از شهرش را ندارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد