طرفداری/ مهاجم پرتغالی آینتراخت فرانکفورت به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت. 
آندره سیلوا، مهاجم پرتغالی آینتراخت فرانکفورت، می گوید کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس، اسطوره اش بوده است. 
به نقل از گل، کریستیانو رونالدوی 35 ساله، با عملکرد درخشانش در زمین فوتبال و با پیراهن باشگاه هایی مانند منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس، الگوی بسیاری از جوانان علاقمند به فوتبال و برخی از ستارگان جوان کنونی مستطیل سبز بوده است و به نظر می رسد آندره سیلوا، مهاجم پرتغالی آینتراخت فرانکفورت هم از این قاعده مستثنی نیست.
سیلوا در گفت و گویی اظهار داشت: 
 الگوی بزرگ من؟ الگوی من کریستیانو رونالدو بود چرا که او در آن زمان در منچستریونایتد بازی می کرد و در پرتغال نیز یک ستاره محسوب می شد. 
سیلوا در خصوص تلاش هایی که برای دنبال کردن راه کریستیانو رونالدو کرده است گفت: 
 من می توانم به طور قطع بگویم که زندگی مشابهی با او ندارم. با این حال، قدم گذاشتن در راه او دشوار است چرا که او اسطوره بزرگی است. همه او را می شناسند و همه می خواهند چیزی از او داشته باشند. با این حال، اگر بتوانم در راه خودم به همان چیزهایی که رونالدو رسیده است دست پیدا کنم، فوق العاده خواهد شد. او کارهای زیادی انجام داده و هنوز هم در حال ادامه دادن راهش است. با این حال راه من متفاوت است و من بر روی آن متمرکز هستم. 
سیلوا در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد به همان افتخارات و سطحی که که رونالدو به آن رسیده است، دست پیدا کند، گفت: 
 بله به طور قطع. اگر چنین چیزی ممکن باشد همین الان امضایش می کنم و می خواهم به این موضوع برسم. من می دانم که چنین چیزی دشوار است و نیازمند تلاش فوق العاده ایست. من نمی دانم که در آینده چه اتفاقی برایم خواهد افتاد. من رویاها و اهداف خودم را دارم و سعی می کنم که در راه خودم، بهترین باشم و فکر می کنم این مهم ترین نکته است. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید