طرفداری/ یوونتوس - ناپولی مهم ترین دیدار هفته سوم سری آ است که پس از کش و قوس های فراوان، برگزار خواهد شد. 
یوونتوس و ناپولی در هفته سوم سری آ قرار است به مصاف یکدیگر بروند.
با توجه به ابتلای پیوتر زیلینسکی و الیف الماس، دو هافبک ناپولی به ویروس کرونا، باشگاه ناپولی اعلام کرد مقامات استان کامپاناله بنا به دلایل بهداشتی اجازه سفر ناپولی به تورین برای بازی با یوونتوس را نداده اند و امشب ناپولی به تورین سفر نکرد. یوونتوس در واکنش به این حرکت باشگاه ناپولی اعلام کرد فردا در موعد مقرر یعنی ساعت 22:15 به وقت تهران در زمین بازی حاضر می شود. 
خبرگزاری ANSA ایتالیا ساعتی پیش خبر داد مقامات استان کامپاناله ایتالیا، باشگاه ناپولی را از سفر به تورین منع نکرده اند و خود باشگاه ناپولی حاضر نشده به تورین سفر کند. سازمان لیگ سری آ نیز در بیانیه ای اعلام کرد بازی یوونتوس و ناپولی طبق موعد مقرر یعنی ساعت 22:15 یکشنبه شب به وقت تهران برگزار می شود و دلیلی برای لغو بازی وجود ندارد چرا که ناپولی بازیکنان لازم (13 نفر) برای یک مسابقه سری آ را در اختیار دارد. در صورتی که ناپولی حاضر نشود در این مسابقه شرکت کند، 3-0 بازنده می شود. ASNA همچنین گزارش داده که ناپولی فردا صبح با اولین پرواز به تورین سفر خواهد کرد و آن ها برابر یوونتوس قرار خواهند گرفت.
تکمیلی: رسانه ASNA به اشتباه خبر هشت ساعت پیش خود مبنی بر سفر بازیکنان ناپولی به تورین را دوباره بازنشر کرده است. تا لحظه انتشار این خبر هنوز مشخص نیست که ناپولی به تورین سفر خواهد کرد یا خیر. در صورت حاضر نشدن ناپولی در زمین بازی، آن ها 3-0 بازنده می شوند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید