تسنيم/ بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است که سرخپوشان شايسته قهرماني در آسيا هستند و براي‌شان تيم‌هاي شرق و غرب آسيا فرقي نمي‌کند.
سپهر حيدري در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل النصر عربستان و فيناليست شدن سرخ‌پوشان اظهار داشت: اتفاقاتي پيش از بازي افتاد که همه چيز را تحت تاثير قرار داد. پرسپوليس نشان داد که براي موفقيت، خدا کافي است و براي موفقيت خدا را انتخاب کرد و النصر هم با  AFC لابي کرد. 
وي ادامه داد: بزرگي پرسپوليس در بازي با النصر مشخص شد. پيش از بازي نيمه‌نهايي يک بازيکن محروم و تيم در جريان بازي 10 نفره شد اما بازيکنان با تلاش‌شان نشان دادند که هيچ چيز جلودار آنها نيست و خيلي خوب از شوک بزرگ بيرون آمدند. بايد  به کادرفني و بازيکنان دست مريزاد بگوييم که از هر لحاظ در اين تورنمنت عالي بودند. آنها از لحاظ فني، تاکتيکي و روحي و رواني شرايط فوق‌العاده‌اي داشتند.
بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه هيچ تيمي شايسته‌تر از پرسپوليس براي فيناليست شدن و حتي قهرماني آسيا نيست، عنوان کرد: خيلي سخت است که تيمي با اين همه تغيير، کيفيت فني‌اش را در بهترين شرايط حفظ کند و حتي برگزاري فشرده مسابقات و کارشکني‌هاي AFC هم تاثيري در نتيجه‌گيري و موفقيت آنها نداشته باشد. 
حيدري افزود: النصر مقابل پرسپوليس برنامه‌اش اين بود که با پرس شديد،‌ شاگردان يحيي گل‌محمدي را تحت فشار بگذارد و با استفاده از ضربات ايستگاهي به گل برسد. در مقابل پرسپوليس با آناليز خوب حريف و با يک دفاع هوشمندانه اجازه خودنمايي به مهاجمان النصر نداد و فقط روي يک اشتباه و ضربه پنالتي دروازه لک باز شد. 
وي تصريح کرد: موضوعي حائز اهميت اين بود که پرسپوليس در 6 دقيقه پس از دريافت گل به بازي برگشت و بشار رسن که روي صحنه پنالتي النصر اشتباه کرده بود پاس گل داد. بازيکنان پرسپوليس با دوندگي و تلاشي که مقابل النصر انجام دادند در دقايق پاياني بازي تواني نداشتند و همه بچه‌ها روي زانوهايش بازي مي‌کردند. 
بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در پايان گفت: پرسپوليسي که در اين مسابقات ما ديديم، اگر شرايطش همين طور ادامه داشته باشد، شرق و غرب آسيا را نمي‌شناسد و برايش فرقي نمي‌کند. اين تيم شايسته قهرماني است و مي‌خواهد قهرمان ليگ قهرمانان آسيا شود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد