نماد آخرین خبر

بازیکنانی که یک جام برای استقلال نگرفتند نباید یک ریال روی قراردادشان برود

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
بازیکنانی که یک جام برای استقلال نگرفتند نباید یک ریال روی قراردادشان برود

خبر ورزشي/ سنگربان سال‌هاي دور آبي‌پوشان گفت: در شرايط عادي همواره خواهان شکست پرسپوليس برابر استقلال بوده و خواهم بود.
 
منصور رشيدي که از پيشکسوتان متعصب استقلال است از پيروزي تيم پرسپوليس در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا ابراز خرسندي کرد و به خبرورزشي گفت: فدراسيون عربستان با ولخرجي سال‌هاست که کنفدراسيون فوتبال آسيا را تحت تأثير خود قرار داده است. بعد از اتفاقاتي که براي باشگاه الهلال رخ داد تصميم‌گيرندگان در AFC به دنبال خوش‌خدمتي براي فدراسيون عربستان بودند و عيسي آل‌کثير به ناحق محروم شد تا يک تيم عربستاني ديگر به بازي فينال صعود کند، اما خوشحالم نماينده فوتبال ايران برابر حريف عربستاني به پيروزي رسيد، اما در شرايط عادي همواره خواهان شکست پرسپوليس برابر استقلال بوده و خواهم بود!
سنگربان سال‌هاي دور آبي‌پوشان در ادامه گفت: سال‌هاست همه استقلالي‌ها از شرايط اين باشگاه ناراضي هستند و انتقاد مي‌کنند، اما هيچ اراده‌اي براي بهبود وضعيت يک باشگاه بزرگ، ريشه‌دار و مردمي ديده نشده است. حدود يک ماه مانده به آغاز ليگ برتر و هيچ چيز باشگاه استقلال مشخص نيست. اگر وزارت ورزش خودش را متولي مي‌داند آيا اين شرايط رواست؟ آيا يک پدر در حق فرزند خود جفا مي‌کند؟ نمي‌دانم بعضي نمايندگان محترم مجلس هنوز درگير اجاره آپارتمان با آن وام ۳۰۰ ميليوني هستند يا درگير تحويل خودرو دنا پلاس از دم قسطي‌شان! که هنوز فرصت نکرده‌اند از جناب وزير سؤال کنند چرا يک باشگاه کاملاً مردمي که باعث افتخار کشور ايران در سطح قاره آسيا بوده و چشم و دل ميليون‌ها جوان به اين تيم است در چنين شرايطي به سر مي‌برد.
رشيدي گفت: استخدام مربي خارجي ممنوع شده که مسخره به نظر مي‌رسد و جدي‌ترين مشکل فوتبال ما در سال‌هاي گذشته استفاده از مديراني بوده که اسم و سمت آن‌ها مدير بوده است، اما در کار فاقد کارايي بوده‌اند و صدمات زيادي به پيکر فوتبال ايران و باشگاه‌هاي ما زده‌اند. حداقل در مورد باشگاه استقلال ديديم و تجربه کرديم چه اتفاقاتي زمان مديران مختلفي که از جانب وزارت ورزش به کار گمارده شدند رخ داد. در حال حاضر براي استقلال گزينه داخلي زيادي وجود ندارد و در ميان اسم‌هايي که در اين چند روز مطرح شده باز خود فرهاد مجيدي بهتر از ساير گزينه‌ها به نظر مي‌رسد، چون از تيم و بازيکنان شناخت دارد و به نظرم لازم است سه، چهار بازيکن از استقلال کنار گذاشته شوند و مربيان نبايد کاري به اسم و رسم يا جايگاه آن‌ها داشته باشند، چون در طول فصل بار‌ها احساس کرديم بعضي‌ها فقط به فکر منافع شخصي و پول قراردادشان هستند که اين مسائل زيبنده بازيکني که پيراهن استقلال را بر تن مي‌کند نيست. اين تيم با همين نفرات در ليگ برتر جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا ناکام مانده است پس دليلي ندارد يک ريال روي رقم قرارداد نفراتي برود که نتوانستند حتي يک جام براي استقلال بگيرند و در مقطعي که استقلال بايد به قطر سفر مي‌کرد بعضي آقايان از آب گل‌آلود ماهي گرفتند و با آقاي سعادتمند مديرعامل وقت باشگاه قرارداد‌هاي کلان امضا کردند. اين مسائل و اين کار‌هاي آن‌ها نشان داد به فکر استقلال نيستند و فکر و ذکرشان به جيب مبارکشان است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره