نماد آخرین خبر

واعظ آشتیانی: امثال خطیر در پرونده شکایت النصر به سعودی‌ها خوراک دادند

منبع
خبرگزاري دانشجو
بروزرسانی
واعظ آشتیانی: امثال خطیر در پرونده شکایت النصر به سعودی‌ها خوراک دادند

خبرگزاري دانشجو/ مديرعامل اسبق استقلال گفت: علي خطير و امثال او درمورد موضوعات مختلف، صحبت‌هاي اينچنيني داشته‌اند که اميدوارم متوجه تبعات اظهارات‌شان باشند. 
اميررضا واعظ آشتياني، مديرعامل اسبق استقلال در خصوص انتصاب احمد ممدي به عنوان سرپرست مديرعاملي اين باشگاه، اظهار داشت: هيات مديره فعلي باشگاه استقلال همان هيات مديره قبلي است. همان هيات مديره‌اي که احمد سعادتمند را انتخاب و برکنار کرد، امروز بايد توسط مجمع برکنار مي‌شده است. اين هيات مديره قصور و کوتاهي سعادتمند را تماشاگر بوده و در اطلاعيه‌ 8 بندي‌شان هم فرار رو به جلو کردند و خودشان را در تصميمات اشتباه سعادتمند، سهيم نمي‌دانند؛ درصورتي که در هر مرحله مي‌توانستند به مديرعامل تذکر بدهند و ايشان را در مسير درست هدايت مي‌کردند.
وي افزود: آنها گذاشتند تمام اتفاقات و کوتاهي‌ها انجام شود و بعد سعادتمند را برکنار کردند. با اين وجود الان بايد هيات مديره جديد بر سر کار مي‌آمد و به باشگاه سامان مي‌داد اما همان هيات مديره قبلي که خودش در اشتباهات سعادتمند مقصر بوده، ابقا گرديده و تنها مديرعامل برکنار شده است. با اين وضعيت نبايد انتظار تغيير يا تصميمات جديد را داشته باشيم.
واعظ آشتياني در ادامه تصريح کرد: من اصلا کاري ندارم که آقاي مددي کار بلد هست يا نه؛ و يا چه تصميماتي مي‌خواهد بگيرد. مهم اين است که هيات مديره‌اي که نتوانست يک مديرعامل را کنترل کند، چطور مي‌خواهد مددي را تحت کنترل داشته باشد؟ هيات مديره‌اي که نتوانست تصميات درستي بگيرد، چطور مي‌خواهد از تصميمات مددي پشتيباني کند؟ درمورد سرمربي اميدوارم تصميمي گرفته شود که شرايط فني استقلال بهتر شود که اين مهم فقط با يک مديريت آگاهانه ممکن است، نه اين شرايط مبهم مديريتي.
واعظ آشتياني در واکنش به اظهارات علي خطير، معاون اسبق باشگاه استقلال درخصوص تخلف احتمالي باشگاه پرسپوليس و فدراسيون براي ثبت قرارداد بازيکنان جديد، تصريح کرد: متأسفانه برخي از رسانه‌هاي ما به يکسري موضوعات بي‌توجه هستند. در حالي که شاهد جنگ رواني عربستاني‌ها هستيم، رسانه‌ها از برخي افراد مصاحبه‌هايي مي‌گيرند که اين‌ها مي‌شود مستمسک و آورده‌هاي مفت و مجاني براي سعودي‌ها. عربستاني‌ها از خودشان هيچ چيزي ندارند ولي يک موضوع مبهم را مطرح مي‌کنند که ما آن را به يک مسئله جدي تبديل مي‌کنيم؛ اظهارات تند افراد ناآگاه در اين مورد، تبديل به مدرک براي خارجي‌ها مي‌شود که در محاکم AFC و FIFA طرح شکايت کنند و بگويند حتي کارشناسان فوتبال ايران هم ادعاي ما را تأييد مي‌کنند. در واقع آنها يک موضوع خام و به دور از واقعيت را مطرح مي‌کنند ولي متأسفانه منجر به يک سندسازي به دست خودمان مي‌شود.
وي در پايان تاکيد کرد: درحالي که مي‌توانستيم از اين موضوع عبور کنيم، هيچ مصاحبه و عکس‌العملي نداشته باشيم تا اين مسئله به راحتي منتفي شود. علي خطير و امثال او درمورد موضوعات مختلف، صحبت‌هاي اينچنيني داشته‌اند که اميدوارم متوجه تبعات اظهارات‌شان باشند. شکايت باشگاه النصر از پرسپوليس يک جنگ رواني و موضوع خام بود که رسانه‌ها با ناشي‌گري آن را به قضاوت برخي از افراد گذاشتند و آنها هم در دام اين بازي رسانه‌اي، پاسخ‌هايي را دادند که نبايد مي‌دادند. هيچ دليلي نداشت که اين موضوع بيش از اين باز شود و اي کاش اجازه مي‌دادند خود باشگاه پرسپوليس به AFC پاسخ‌هاي لازم را مي‌داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره