نماد آخرین خبر

واکنش مشاور عالی استقلال به انتخاب فکری

منبع
ايرنا
بروزرسانی
واکنش مشاور عالی استقلال به انتخاب فکری

ايرنا/ مشاور عالي باشگاه استقلال گفت: تا اين لحظه سرمربي استقلال انتخاب نشده است اما قطعا اين اتفاق تا فردا(سه‌شنبه) رخ خواهد داد.
بهمن نيکخو در خصوص اينکه گفته مي‌شود، «محمود فکري» به عنوان سرمربي استقلال انتخاب شده است، گفت: تا اين لحظه هيچ فردي به عنوان سرمربي استقلال انتخاب نشده است و محمود فکري هم يکي از گزينه‌هاي جدي ما است.
وي تاکيد کرد: باشگاه استقلال نهايتا فردا سرمربي خود را انتخاب مي‌کند و به دنبال اين هستيم تا تيم را براي حضور قدرتمند در ليگ آماده کنيم.
مشاور عالي باشگاه استقلال گفت: ما در کنار انتخاب سرمربي استقلال که موضوع بسيار مهمي است به مسايل مهم ديگري هم ورود کرديم و به اميد خدا در تلاش هستيم تا مشکلات را يکي پس از ديگري حل کنيم.
وي در خصوص اينکه آيا حضور الکساندر نوري در راس کادرفني استقلال منتفي است، اظهار داشت: حضور نوري هنوز منتفي نيست و سرپرست باشگاه در حال مذاکره با تمام گزينه‌هاي خود هستيم.
مشاور عالي باشگاه استقلال در خصوص اينکه شنيده مي شود محمود فکري از گزينه‌هاي ديگر به نيمکت استقلال نزديک تر است، تصريح کرد: من هم اين موضوع را از رسانه‌ها شنيدم اما تا جايي که من اطلاع دارم مسوولان باشگاه در حال مذاکره با تمام گزينه‌ها هستند.

وي در پاسخ به اين سئوال که آيا فرهاد مجيدي هم همچنان شانسي براي نشستن روي نيمکت استقلال دارد، گفت: قطعا او هم يکي از گزينه‌هاي پرشانس ما است. تمام تلاش مسوولان باشگاه استقلال اين است که خواسته‌هاي هواداران در تيم برآورده شود.
نيکخو ادامه داد: امروز در وزارت ورزش و جوانان جلسات مهمي با معاونين وزارت ورزش داشتيم و همه از استقلال حمايت مي‌کنند تا به روند خوب خود بازگردد و مطالبات خود را زنده کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره