نماد آخرین خبر

ورامین با یک لشکر کرونایی به مصاف سپاهان رفت!

منبع
فارس
بروزرسانی
ورامین با یک لشکر کرونایی به مصاف سپاهان رفت!

فارس/ تيم واليبال شهرداري ورامين در شرايطي روز گذشته به مصاف سپاهان رفت که بيش از 10 نفر از آنها به کرونا مبتلا بودند.
تيم هاي واليبال شهرداري ورامين و سپاهان اصفهان روز گذشته در چارچوب هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور به مصاف هم رفتند که اين مسابقه با پيروزي 3 بر 2 اصفهاني ها همراه بود.
پيش از مسابقه وارميني ها به فدراسيون واليبال اعلام کردند که چند نفر از اعضاي کادر فني و بازيکنان اين تيم به کرونا مبتلا شده اند و خواهان لغو يا تعويق اين مسابقه شدند، اما فدراسيون واليبال اعلام کرد که آزمايش ها در مرکزي که مورد تاييد وزارت علوم و ستاد ملي مبارزه با کرونا باشد صورت بگيرد و در غير اينصورت جواب آزمايش ها مورد تاييد نيست.
اين اظهار نظر موجب شد تا وراميني ها هم تمکين کنند و با نفرات اصلي خود مقابل سپاهان قرار بگيرند اما در پايان اين مسابقه جمال اردستاني، سرپرست تيم واليبال شهرداري ورامين اظهار داشت: بر اساس پروتکل‌هاي اعلامي وزارت بهداشت و فدراسيون واليبال تيم‌هاي ورزشي هر ۱۰ روز يک بار بايد تست کرونا را انجام دهند و اين آزمايشات ۶ مهر قبل از مصاف با تيم سيرجان انجام شده بود.
گفته مي شود جواب آزمايش 5 نفر از بازيکنان شنبه شب مثبت اعلام شد و ساير نفرات هم بعد از بازي با سپاهان متوجه مثبت شدن جواب آزمايش هاي خود شدند. به اين ترتيب تست ۱۳ بازيکن و ۸ نفر از اعضاي کادرفني تيم واليبال شهرداري ورامين مثبت اعلام شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره