نماد آخرین خبر

مومنی: هیچ گزینه‌ای بهتر از مجیدی نیست

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مومنی: هیچ گزینه‌ای بهتر از مجیدی نیست

ايرنا/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: به نظر من براي اين تيم هيچ گزينه‌اي بهتر از فرهاد مجيدي وجود ندارد.
محمد مومني روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به شرايط باشگاه استقلال گفت: متاسفانه همه از شرايط موجود شوکه هستند. تيم در حال از دست دادن زمان طلايي براي آماده‌سازي است و از طرفي پنجره نقل و انتقالات هم بسته است. واقعا شرايط نگران کننده است و مسوولان جديد باشگاه بايد هر چه زودتر کاري کنند.
وي افزود: شرايط بد تيم بزرگي مانند استقلال در کل فوتبال ما تاثيرگذار است و اميدوارم با معرفي سرمربي جديد تيم را از اين بلاتکليفي خارج کنند.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال تصريح کرد: مسوولان بايد با کار کارشناسي شده راهکار درست را براي خروج استقلال از اين بحران استفاده کند. هيات مديره باشگاه بايد سازکار مناسب پيدا کند تا با تامين منابع مالي هم پنجره نقل و انتقالاتي باز شود و هم بهترين تصميم براي سرمربيگري تيم گرفته شود.
مومني در پاسخ به اين پرسش که از بين گزينه‌هايي موجود، چه مربي مناسب‌ترين گزينه براي هدايت استقلال است، اظهار داشت: با توجه به شرايطي که به وجود آمده هيچ گزينه‌اي بهتر از فرهاد مجيدي در کار نيست. اميدوارم مسوولان باشگاه هر چه زودتر تصميم منطقي را براي نيمکت استقلال بگيرند.
وي در مورد انتظارات از مدير جديد باشگاه تصريح کرد: مهم‌تر از همه چيز موفقيت استقلال است و هيات مديره در صورت ناکارآمدي مدير جديد بايد پاسخگو باشد. مدير جديد ابتدا بايد سرمربي تيم را انتخاب کند و پس از آن به دنبال حل مشکل نقل و انتقالات برود. حفظ ستارگان جديد تيم هم بايد در اولويت باشد تا تيم متضرر نشود.

پيشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: مديريت بايد از تمام ابزارش براي موفقيت استقلال استفاده کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره