نماد آخرین خبر

جلسه رسول‌پناه با مدیر برنامه‌های خلیل‌زاده

منبع
فارس
بروزرسانی
جلسه رسول‌پناه با مدیر برنامه‌های خلیل‌زاده

فارس/ مهدي رسول پناه به زودي جلسه اي را با مديربرنامه شجاع خليل زاده براي ادامه حضور وي در پرسپوليس برگزار مي کند.
روز گذشته شجاع خليل زاده با انتشار ويديويي پيش از پرواز پرسپوليس به تهران عليه مديران اين باشگاه موضع گيري کرده و اعلام کرد با وجود اينکه آنها سعي مي کنند شرايط را گل و بلبل نشان دهند اما بازيکنان و کادرفني پرسپوليس مشکلات مالي زيادي دارند.
خليل زاده که پيشنهاد خوبي از کشور قطر دريافت کرده با پرسپوليس قرارداد دارد اما مي تواند با پرداخت بخشي از قرارداد با تيم جديدش از اين تيم جدا شود.
البته وي بارها اعلام کرده در صورت رفع مشکلاتش قصد دارد در پرسپوليس بماند. البته شنيده مي‌شود وي در زمان بازگشت اين تيم به تهران با هم تيمي هاي خود خداحافظي و اعلام کرده پس از ليگ قهرمانان آسيا با وضعيت فعلي در اين تيم نمي‌ماند.
اين مدافع اکنون در اردوي تيم ملي حضور دارد و فردا هم با اين تيم عازم ازبکستان مي‌شود اما مديران پرسپوليس قصد دارند تا پايان هفته جاري نشستي را با مديربرنامه هاي خليل زاده برگزار کرده و درباره افزايش مبلغ قرارداد وي و باقي ماندن شجاع در پرسپوليس مذاکره کنند.
شنيده مي شود مهدي رسول پناه که امور مربوط به نقل و انتقالات را به افشين پيرواني و علي رغبتي واگذار کرده قصد دارد شخصا براي رفع مشکل خليل زاده وارد مذاکره با مديربزنامه هاي اين بازيکن شود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره