نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

سلطانی‌فر: در کنار پرسپولیس تا قهرمانی هستیم

منبع
فارس
بروزرسانی
سلطانی‌فر: در کنار پرسپولیس تا قهرمانی هستیم

فارس/ وزير ورزش و جوانان گفت: هيچ دسيسه خارجي نمي‌تواند مقابل حمايت هواداران فوتبال نتيجه بگيرد.
به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان درباره صعود تيم پرسپوليس به فينال ليگ قهرمانان آسيا اظهارداشت: شاهد يک اتفاق بزرگ و خجسته ملي براي ورزش و فوتبال ايران بوديم اما هنوز کار تمام نشده است و انشاءالله اين بار بايد پرسپوليس در فينال نتيجه بگيرد.
وزير ورزش و جوانان افزود: از توجه رياست محترم جمهور به ورزش و تلاش هاي مديران اين حوزه تشکر مي‌کنم. وظيفه ما خدمت به انقلاب و مردم است و براي شادي دل آنها از کوششي فرو گذار نيستيم.
سلطاني فر ادامه داد: پرسپوليس و همه نمايندگان حاضر ايران در مسابقات ليگ قهرمانان در منطقه غرب آسيا از جان مايه گذاشتند و از تمام جوانان کشور صميمانه تشکر مي‌کنم چرا که در شرايطي نابرابر و در اوج تحريم‌هاي ظالمانه و ناعادلانه، مردانه پاي مردم و کشور و نظام ايستادند و کام مردم شيرين شد.
وي گفت: همگان شاهد بودند که شيطنت ها تا آخرين ساعتها عليه نمايندگان ايران ادامه داشت اما همت بلند جوانان فداکار و ارزشمند ايران موجب شد ظرف سه سال گذشته شاهد دومين حضور يک نماينده فوتبال باشگاهي ايران در فينال ليگ قهرمانان باشيم. 
وزير ورزش و جوانان يادآور شد: مردم و علاقه مندان پر شمار فوتبال ايران، حافظ و حامي فوتبال ملي و باشگاهي هستند و هيچ دسيسه خارجي نمي‌تواند مقابل حمايت ميليونها هوادار و عاشق فوتبال نتيجه بگيرد.

وزير ورزش و جوانان گفت: پرسپوليس، نماينده ملي فوتبال ايران است و براي موفقيت آن به همراه فدراسيون فوتبال در کنار اين باشگاه هستيم و  اميدوارم با آمادگي بيشتر بتوانيم بعد از سالها جام قهرماني آسيا را به  ايران بياوريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره