نماد آخرین خبر

فرار نجاریان از تیم امید به تیم ملی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فرار نجاریان از تیم امید به تیم ملی

ورزش 3/ مدافع راست جوان فولاد يکي از سورپرايزهاي سرمربي تيم ملي در فهرست جديدش بود.
مجتبي نجاريان يکي از محصولات آکادمي باشگاه فولاد محسوب مي‌شود که فصل گذشته با تصميم جواد نکونام پس از اضافه شدن به فهرست تيم، در ترکيب قرار گرفت و نمايش فراتر از تصوري در ترکيب تيمش داشت تا تبديل به يکي از نفرات اصلي شود.
اين مدافع راست ۲۲ ساله که کار سختي براي رقابت با نفراتي مثل فرزاد جعفري براي رسيدن به ترکيب فولاد داشت، با تلاش زياد نظر نکونام را جلب کرد و از اواسط فصل تا پايان ليگ بيستم بازيکن اصلي اين تيم بود که درخشش او موجب شد کمتر از يک سال تجربه حضور در تيم اميد و تيم ملي را به دست بياورد.
نجاريان پس از حضور پياپي و ثابت در ترکيب فولاد، به اردوي تيم اميد ايران دعوت شد و در آنجا هم تجربه بازي را به دست آورد، اما اين پايان ماجراجويي براي اين مدافع راست سرعتي نبود و او توانست در فهرست نفرات منتخب دراگان اسکوچيچ هم قرار بگيرد و امروز دومين تمرينش را زير نظر اين مربي انجام دهد.
اين بازيکن که کار سختي براي رقابت با صادق محرمي براي رسيدن به ترکيب تيم ملي در ديدارهاي دوستانه دارد، در حالي در اردوي ايران به سر مي‌برد که رامين رضاييان و وريا غفوري در فهرست اسکوچيچ قرار نگرفته‌اند و نجاريان مسير سختي براي گرفتن جايگاه اين دو بازيکن با تجربه خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره