نماد آخرین خبر

خبری از خرید‌های بزرگ منصوریان نیست

منبع
ميزان
بروزرسانی
خبری از خرید‌های بزرگ منصوریان نیست

ميزان/ باشگاه تراکتور تبريز در فصل نقل و انتقالاتي جاري منفعل ظاهر شده و برخلاف وعده سرمربي‌اش، هيچ نام بزرگي را جذب نکرده است.
 فصل نقل و انتقالات رو به اتمام است و اکثر باشگاه‌ها با يارگيري بازيکنان مورد نياز خود در حال آماده‌سازي و تدارک براي آغاز فصل جديد ليگ برتر هستند. در اين ميان، اما باشگاه تراکتور تبريز که به تازگي عليرضا منصوريان را روي تيم خود نشانده بر خلاف اظهارات سرمربي‌اش که مدعي شده بود نام‌هاي بزرگي را به تبريز خواهد آورد، هنوز فعاليت خاصي نداشته است.
در سوي ديگر ايمان سليمي، مدافع تراکتور هم از جمع آنها جدا شد تا اين تيم در ميانه دفاع خود حالا دچار ضعف شود. رضا اسدي، هافبک تراکتور هم از جمله ديگر بازيکنان تاثيرگذار اين تيم بود که جدايي‌اش حالا به نگراني‌هاي پرشور‌ها دامن زده است. پيوستن رشيد مظاهري به استقلال هم حالا به کلاف سردرگم تبديل شده و خبر مي‌رسد که در سوي ديگر تراکتور به طور جدي به دنبال جذب حسين حسيني، سنگربان اول اما ناراضي استقلال است.
به نظر مي‌رسد خريد‌هاي تراکتور تا اينجا هواداران اين تيم را راضي نکرده است. پس از جذب محمد قنبري مدافع فصل گذشته خوشه طلايي ساوه و جذب محمد قادري و محمد مسلمي‌نژاد دو بازيکن فصل گذشته ماشين‌سازي تبريز، حالا مديران تراکتور به دنبال جذب محمدامين اسدي مهاجم فصل گذشته آرمان‌گهر سيرجان هستند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره