نماد آخرین خبر

نمی‌فهمیدم مسی چه می‌گوید!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ سرجينو دست، مدافع جديد بارسلونا از بازي کردن کنار ليونل مسي ابراز رضايت کرد.
 در حاليکه به نظر مي رسيد انتقال سرجينو دست از آژاکس به بايرن مونيخ قطعي شده و اين مدافع 19 ساله و آمريکايي فصل بعد در بوندسليگا بازي خواهد کرد، در نهايت خود او تصميم به دادن پاسخ مثبت به بارسلونا گرفت. سرجينو دست ديشب و در بازي بارسا مقابل سويا در دقيقه 75 به جاي جوردي آلبا وارد ميدان شده و براي اولين بار لباس اين تيم را بر تن کرد. حالا سرجينو دست مدعي شد متوجه حرف هاي ليونل مسي در ميدان نمي شده است.
سرجينو دست گفت: "من امروز همه بازيکنان را ملاقات کردم و ليونل مسي نيز شامل آنها شد. مسي انگليسي صحبت نمي کند، اما ديدار با او بسيار خاص بود. من صادقانه مي گويم که متوجه نمي شدم مسي به من چه مي گويد، تا زماني که هر دو به هم لبخند بزنيم يعني همه چيز درست پيش رفته است.
من از بين تمام پيشنهاداتي که داشتم بارسلونا را انتخاب کردم، زيرا هميشه بازي در اين تيم روياي من بوده است. بازيکن محبوب من و اسطوره ام زمانيکه در حال رشد بودم رونالدينيو نام داشت و او تاريخچه اي بزرگ در بارسلونا از خود بر جاي گذاشته است. وقتي متوجه شدم بارسلونا براي جذب من پيشنهاد داده، ديگر دادن پاسخ مثبت و تصميم گيري برايم خيلي اسان بود."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره