نماد آخرین خبر

طارمی و عابدزاده در جایی که انتظار نداشتیم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ اردوي تيم ملي ايران کم کم در حال شکل گرفتن است و بازيکنان دعوت شده خود را به دراگان اسکوچيچ معرفي مي‌کنند.
دومين روز از اردوي جديد تيم ملي ايران با سرمربيگري اسکوچيچ که براي انجام دو ديدار تدارکاتي مقابل ازبکستان و مالي شکل گرفته، بازيکنان و ستاره‌هاي جديدي به خود ديد که از قطر، پرتغال و روسيه خود را به تهران و کمپ تيم ملي رسانده بودند.
وحيد اميري، احمد نوراللهي، شجاع خليل‌زاده، سيامک نعمتي و محمدحسين کنعاني‌زادگان که ۵ ملي‌پوش دعوت شده پرسپوليس به تيم ملي بودند، با کمتر از ۴۸ ساعت استراحت پس از بازگشت از دوحه قطر، در کمپ تمريني ملي پوشان فوتبال ايران حاضر شدند و خود را به کادر فني تيم ملي معرفي کردند.
ورودي‌هاي ديروز کمپ تيم ملي تنها پرسپوليسي‌هاي راه يافته به فينال ليگ قهرمانان آسيا نبودند و مهدي طارمي، مهاجم پورتو و امير عابدزاده، دروازه‌بان ماريتيمو نيز به همراه هم از پرتغال به تهران سفر کردند تا کارشان را زير نظر اسکوچيچ آغاز کنند که البته به اين جمع بايد سردار آزمون، مهاجم زنيت سنت‌پترزبورگ را هم اضافه کرد.
برخلاف ساير ملي‌پوشان که عصر ديروز دوشنبه در زمين چمن حضور يافته و به کار با توپ و بازي درون تيمي پرداختند، ۵ بازيکن پرسپوليس به همراه ۳ لژيونر تازه اضافه شده، با نظر کادر فني تيم ملي به ساختمان پک رفتند تا ريکاوري انجام دهند.
پس از مدت زمان کوتاه ريکاوري توسط اين بازيکنان و در حالي که تصويري از سردار آزمون منتظر نشد، مهدي طارمي، وحيد اميري و احمد نوراللهي در قالب يک تيم با شجاع خليل‌زاده، امير عابدزاده و سيامک نعمتي که تيم ديگري را تشکيل داده بودند، در فضاي کوچکي از سالن پک مسابقه واليبال ۳ نفره برگزار کردند که محمدحسين کنعاني‌زادگان داور اين بازي بود.

در اين بازي که ابتدا دوستانه به نظر مي‌رسيد، اما رفته رفته تبديل به يک رقابت جذاب به همراه کُري‌خواني بين بازيکنان شد، تصاوير جذابي هم از نحوه سرويس زدن، دفاع کردن، برگشت توپ‌ها، ساعدزني ملي پوشان فوتبال، اسپک‌، سرويس زدن و ... را به ثبت رساند.
در بين تمام رفت و برگشت‌هاي توپ در بازي واليبال ۳ به ۳ دو لژيونر ايراني شاغل در ليگ برتر پرتغال و ۴ بازيکن پرسپوليس، يک صحنه ويژه توسط اميرحسين خيرخواه به ثبت رسيد؛ جايي که مهدي طارمي با پرش بلند روي تور در حال زدن اسپک است و امير عابدزاده در مقابل او دفاع مي‌کند.
بازي جذاب، نزديک و حساسي که بين اين ملي پوشان برگزار شد و رفاقت آنها را هم به همراه داشت، در نهايت با برتري طارمي، اميري و نوراللهي مقابل ياران خليل‌زاده به پايان رسيد.
پنج بازيکن دعوت شده پرسپوليس به همراه سردار آزمون، مهدي طارمي و امير عابدزاده از امروز سه‌شنبه به تمرينات گروهي ملي پوشان فوتبال ايران اضافه مي‌شوند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد