نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

محمود فکری سرمربی استقلال شد و نشد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
محمود فکری سرمربی استقلال شد و نشد!

ورزش 3/ دقايقي پيش يکي از اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال خبرنگار ما را از نهايي شدن قرارداد محمود فکري مطلع کرد.
در شرايطي که از صبح امروز شايعاتي مربوط به قطعيت سرمربيگري کاپيتان سابق آبي‌پوشان بالا گرفته بود، يکي از اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال در تماس با خبرنگار ما تاکيد کرد: مي‌توانيد نام فکري را به عنوان سرمربي استقلال درج کنيد؛ اين در حالي است که نيکخو معاون باشگاه استقلال هم در گفتگويي کوتاه با خبرنگار ما در مقابل درب باشگاه، در پاسخ به اين سوال که آيا بايد فکري را سرمربي آينده استقلال دانست، به او گفت: من با شما موافقم.
انتشار نام فکري به عنوان سرمربي استقلال در حالي ناگهان در صدر اخبار فوتبال ايران جاي گرفت که باشگاه نساجي مديرعامل و مالک آن هم‌داستان باهم ادعا مي‌کردند باشگاه استقلال براي مذاکره با اين باشگاه که در حال حاضر کارفرما کاپيتان سابق استقلال محسوب مي‌شود، پا پيش نگذاشته است؛ همچنين در شايعات بود که آن‌ها مبلغ 4+3 ميليارد تومان را براي رضايت‌نامه فکري طلب خواهند کرد.
مالک باشگاه نساجي رضا حداديان است که از چهره‌هاي خوشنام صنعت هوانوردي ايران محسوب مي‌شود و از سال گذشته که مديريت باشگاه نساجي را برعهده گرفته، مايه خير و برکت در اين تيم پرطرفدار بوده است؛ او در پاسخ به سوال خبرنگار "ورزش سه" حاضر نشد در اين‌باره صحبتي کند اما تاکيد کرد که مذاکره‌اي بين او و مديران باشگاه استقلال بابت جدايي محمود فکري صورت نگرفته و اين مسئله به صورت طبيعي بايد بين دو باشگاه انجام بشود.
فکري در شرايطي امروز با اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال جلسه داشت که شب گذشته از علي اميري و رضا حداديان براي حضور در اين جلسه اجازه گرفته بود؛ همچنين علي نظري جويباري که از بستگان فکري محسوب مي‌شود، در اين راستا تلاش زيادي انجام داده تا پس از حضور چند ماهه فکري در نساجي، او به جايي بازگردد که سال‌ها بازوبند کاپيتاني‌اش بر بازو بسته است.
اما با وجود همه اين داستان‌ها و در شرايطي که انتظار مي‌رفت باشگاه استقلال خبر رسمي انعقاد قرارداد با فکري را منتشر کند، اين اتفاق نيفتاد تا خبرهاي اوليه ما و ساير وبسايت‌ها فعلا در حال غيررسمي باقي بماند؛ اگر چه پس از جلسه فکري و هيات مديره باشگاه استقلال، اين‌بار پيشکسوتان در مکالمه با وزير ورزش خواستار آن شدند در اين انتخاب نقش خود را ايفا کنند. بنابراين ممکن است فکري از مسير هيات مديره به عنوان سرمربي استقلال انتخاب شود، افراد ديگري نيز مورد ارزيابي قرار بگيرند. ضمن‌آنکه فکري با توجه به صحبت‌هاي جدي با اعضاي هيات مديره، همچنان شانس اول نيمکت استقلال به نظر مي‌رسد.

نکته جالب واکنش‌هاي دوستانه و فوري دو رقيب فکري در اين انتخاب (محمد تقوي و فرهاد مجيدي) بود که هر دو انتخاب محمود فکري را به عنوان سرمربي استقلال در صفحه اينستاگرامي‌شان تبريک گفتند؛ اگر چه بعد از اين انتشار، دوباره وضعيت به حالتي برگشت که استقلال شب گذشته در همان شرايط به سر مي‌برد و البته حالا بايد منتظر توضيحات مديران اصلي باشگاه استقلال بود و ديد که آن‌ها چه توضيحي درباره اتفاقات امروز دارند. مسيري که به توافق با فکري براي سرمربيگري و سپس متوقف شدن روند مذاکرات انجاميد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره