نماد آخرین خبر

واکنش کاوانی به حضور در منچستریونایتد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
واکنش کاوانی به حضور در منچستریونایتد

آخرين خبر/ منچستريونايتد جذب ادينسون کاواني مهاجم اروگوئه اي را نهايي کرد. ملي پوش اروگوئه اي براي يک فصل با قابليت تمديد راهي اولدترافورد شد.
به گزارش فوتبالي، کاواني که تجربه آقاي گلي ليگ فرانسه و ليگ ايتاليا را دارد در سطح باشگاهي در اروپا در سيزده سال اخير 341 گل زده است که 35 تايش در ليگ قهرمانان اروپا بوده است. اين مهاجم با پي اس جي شش بار قهرمان ليگ شد و با 200 گل آقاي گل تاريخ اين باشگاه است. کاواني در سطح ملي نيز قهرمان کوپا آمه ريکاي 2011 شد و در 116 بازي ملي 50 گل به ثمر رسانده است.
کاواني بيان کرد:"منچستريونايتد يکي از بهترين باشگاه هاي دنياست. افتخار بزرگي است که اين جا باشم. در طول دوران استراحت سخت تلاش کردم و اميدوارم که بتوانم بخشي از اين باشگاه بي نظير باشم. من در دوران فوتبالم مقابل برخي از هيجاني ترين هواداران فوتبال بازي کردم و مي دانم که در منچستر همين گونه خواهد بود. بي اندازه براي تجربه جو اولدترافورد هيجان زده هستم و زماني که اوضاع مناسب باشد منتظر حضور هواداران خواهم بود. به جلو نگاه مي کنم تا داستان کوچک خودم را در کتاب فوتبال بنويسم و مي دانم که تمرکز من هميشه روي کار، کار و کار خواهد بود. مذاکره اي با مدير داشتم و اين باعث شد تا انگيزه ام براي پوشيدن اين پيراهن زيبا افزايش پيدا کند."
سولشر سرمربي نروژي منچستريونايتد در مورد اين انتقال بيان کرد:" ادينسون يک حرفه اي بي نظير است که همه چيز را به تيمش مي دهد. رکورد گلهايش در سطح باشگاهي و ملي بي نظير بوده است و خوشحال هستيم که بازيکني با اين کيفيت را به تيم اضافه کرده ايم. او انرژي، قدرت، توان رهبري و ذهنيت را به تيم اضافه خواهد کرد. او تا کنون دوران فوتبال بي نظيري داشته است و تقريبا در هر باشگاهي که بازي کرده، جام برده است و چيزهاي زيادي براي ارائه خواهد داشت."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره