نماد آخرین خبر

دوپینگ ستاره استقلال با بطری‌های رنگی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ ستاره ريزنقش استقلال در تمرين تيم ملي با دريبل‌ها و فرارهاي خود نمايش چشم‌نوازي داشت.
مهدي قايدي يکي از چهره‌هاي شاخص تيم‌هاي ملي پايه فوتبال ايران ازجمله جوانان و اميد طي ساليان اخير بود، اما فرصت حضور در تمرينات تيم ملي بزرگسالان را به دست نياورد تا اينکه پس از يک فصل فوق‌العاده به همراه استقلال، نظر دراگان اسکوچيچ را جلب کرد و در فهرست او جاي گرفت.
ستاره جوان استقلال که يکي از اصلي‌ترين عوامل پيروزي‌هاي تيمش در فصل گذشته بود و نمايش متفاوتي نسبت به دو سال اخير براي آبي‌ها ارائه داد، حالا مزد زحمات خود را گرفته و اين فرصت را دارد تا با پيراهن تيم ملي بزرگسالان محک جدي بخورد و در عرصه‌هاي بين‌المللي خودي نشان دهد.
قايدي در فصل اخير ليگ برتر ۱۰ گل به ثمر رساند و با ۸ پاس گل، برترين پاسور ليگ بيستم شد تا يکي از تاثيرگذارترين بازيکنان آبي‌ها در روند امتيازگيري‌شان لقب بگيرد و حالا اميدوار به ادامه اين روند در تيم ملي باشد.
اين بازيکن آينده‌دار که فصل را زير نظر آندره‌آ استراماچوني و با عملکردي درخشان آغاز کرده بود، به مرور زمان پخته‌تر شد و تجربه بيشتري هم به دست آورد که حالا با حضور در اردوي تيم ملي مي‌تواند تجربياتش را بالاتر ببرد.
قايدي در تمرين روز گذشته تيم ملي که با دو بطري نوشيدني‌هاي رنگي انرژي‌زا در لحظات پاياني کارهاي تاکتيکي ملي‌پوشان و با روحيه بالايي ديده شد، در جريان تمرين و بازي درون تيمي بارها با حرکات تند و تيز خود از بازيکنان مقابل‌اش عبور مي‌کرد و با دريبل‌هاي ريز نگاه‌ها را به پاهاي خود دوخته بود.

دراگان اسکوچيچ نيز که با دعوت از قايدي و استفاده احتمالي از او در ترکيب ديدارهاي دوستانه قصد دارد تنوعي به سبک بازي تيم ملي نسبت به گذشته بدهد، مدام در جريان تمرين روز گذشته اين بازيکن را فرا مي‌خواند و نکاتي را به او گوشزد مي‌کرد تا به شکل بهتري کارهاي تمريني را انجام دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره