نماد آخرین خبر

آلکنو هیچ رحم و شفقتی ندارد!

منبع
تسنيم
بروزرسانی
آلکنو هیچ رحم و شفقتی ندارد!

تسنيم/ بازيکن تيم واليبال زنيت کازان گفت: کار کردن با آلکنو سخت است، او هيچ رحم و شفقتي ندارد و اين موضوع براي کساني مثل من چندان آشنا نيست.
بارتوژ بدنوژ، بازيکن تيم ملي واليبال لهستان فصل گذشته مورد توجه ولاديمير آلکنو، سرمربي تيم زنيت کازان قرار گرفت و از اين فصل پيراهن شماره 10 اين تيم را بر تن مي‌کند.
بدنوژ در مورد ليگ برتر روسيه گفت: تمرينات در روسيه، تفاوت زيادي با ايتاليا و لهستان ندارد. تنها تفاوت در اينجا، سيستم بازي است که بيشتر روي استفاده از توپ‌هاي بلند، تاکيد دارد. در حال هماهنگي با الکساندر بوتکو (پاسور زنيت) هستيم و تمرينات در روزهاي اخير بر اساس هماهنگي مهاجمان و پاسور تيم و استفاده بيشتر از پاس‌هاي سرعتي بوده است.
هدايت تيم زنيت در فصل جاري باز هم بر عهده ولاديمير آلکنو، مربي اسطوره‌اي روس‌هاست که در هر دو بخش ملي و باشگاهي به همه افتخارات ممکن رسيده است.
بدنوژ در مورد آلکنو گفت: کار کردن با او سخت است. آلکنو، هيچ رحم و شفقتي ندارد که براي کساني مثل من چندان آشنا نيست. خيلي وقت‌ها به نظر مي‌رسد که او خيلي آرام در گوشه‌اي مي‌نشيند و بازي را و تمرين را نگاه مي‌کند ولي وقتي عصباني مي‌شود، فقط دعا مي‌کنيد که از دست شما عصباني نشده باشد.
ولاديمير آلکنو، يکي از نامزدهاي هدايت تيم ملي واليبال ايران در المپيک توکيو است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره