نماد آخرین خبر

تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی به تعویق افتاد

منبع
مهر
بروزرسانی
تصمیم بزرگ اتحادیه جهانی کشتی به تعویق افتاد

مهر/ هيات رئيسه اتحاديه جهاني کشتي تصميم‌گيري در خصوص برگزاري رقابت‌هاي جهاني ۲۰۲۰ صربستان را به تعويق انداخت.

در حالي که قرار بود تا روز ۵ اکتبر (دوشنبه) کميته اجرايي اتحاديه جهاني کشتي تصميم خود را براي برگزاري يا لغو رقابت‌هاي جهاني سال جاري اتخاذ کند، اما اين تصميم مهم به دو روز ديگر يعني روز  ۱۷ مهرماه موکول شد. اين در حالي است که اتحاديه جهاني کشتي ابتدا روز ۱۰ مهر و سپس ۱۴ مهرماه را براي اعلام خبر قطعي برگزاري يا عدم برگزاري اين رقابتها مشخص کرده بود. اما به نظر مي‌رسد تغييرات مداوم در ميزان همه گيري ويروس کرونا در سراسر جهان و عدم اطمينان بسياري از کشورها از امکان حضور در رقابت هاي جهاني، اتحاديه جهاني کشتي را نيز در تصميم گيري نهايي دچار ترديد کرده است.
طبق اعلام مسئولان اتحاديه جهاني کشتي تاکنون ۵۰ درصد از کشورها براي حضور در مسابقات اعلام آمادگي کرده‌اند و در صورت رسيدن اين آمار به ۷۰ درصد، مسابقات برگزار خواهد شد. رقابت‌هاي جهاني ۲۰۲۰ بزرگسالان طبق برنامه قبلي در آذرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.
در حالي که شيوع ويروس کرونا در سراسر دنيا بار ديگر در حال گسترش است مسئولان اجرايي اتحاديه جهاني کشتي بايد تصميم سختي را اتخاذ کنند و قول داده اند تا  ۸ اکتبر (۱۷ مهرماه) نظر نهايي خود را براي رقابت هاي جهاني اعلام کنند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره