نماد آخرین خبر

اولین شوک به فکری در استقلال

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
اولین شوک به فکری در استقلال

خبر ورزشي/ طبق شنيده‌هاي ما، دياباته چند روز قبل قراردادش را به صورت يک‌طرفه و قانوني با باشگاه استقلال فسخ کرده و پرونده جديد ديگري براي فوتبال ايران و باشگاه استقلال در فيفا باز شده است.

مهاجم گلزن تيم استقلال در تمام ماه‌هايي که عضو اين باشگاه بود بزرگ‌ترين دغدغه و ناراحتي‌اش پرداخت‌هاي نامنظم دستمزد، حقوق ماهانه و پاداش‌هايي بود که به عنوان آپشن در قراردادش به صورت شفاف و مکتوب ذکر شده بود. شيخ دياباته بعد از بازي فينال جام حذفي به فرانسه رفت و تا سه روز قبل از اولين بازي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا برابر تيم الشرطه عراق به قطر نرفت و اگر خاطرتان باشد در همان ايام پيرامون علت تأخير اين بازيکن حرفه‌اي در ملحق شدن به اردوي تيمش در آستانه يک تورنمنت مهم حساسيت‌هاي زيادي به وجود آمده بود، اما مديرعامل وقت باشگاه تا جايي که توانست مانع رسانه‌اي شدن اصل ماجرا شد. شيخ دياباته از مدت‌ها قبل از باشگاه خواسته بود طبق توافقات صورت گرفته وسط تاريخ‌هاي ذکر شده در قرارداد حق و حقوق او پرداخت شود. اين بازيکن براي از بين بردن مشکل انتقال پول به حساب اصلي‌اش در فرانسه در دو کشور همسايه يعني ترکيه و امارات هم حساب بانکي باز کرده بود تا باشگاه استقلال در دوره تحريم‌هاي شديد بانکي بتواند از طريق سيستم صرافي دستمزد او را بپردازد، اما مشکلات عديده مالي سبب شد باشگاه استقلال نتواند براي چندمين بار طبق توافقات صورت گرفته حقوق دياباته را واريز کند. اين بازيکن در طول يک فصل گذشته در سه مرحله تا پاي فسخ قرارداد جلو رفت، اما به دلايلي که خودش هم به همبازيانش گفته، قرارداد را فسخ نکرد تا باعث ناراحتي هواداراني که نسبت به او محبت داشته‌اند، نشود.
طبق شنيده‌هاي ما، دياباته چند روز قبل قراردادش را به صورت يک‌طرفه و قانوني با باشگاه استقلال فسخ کرده و پرونده جديد ديگري براي فوتبال ايران و باشگاه استقلال در فيفا باز شده است. اين مهاجم گلزن در قاره آسيا پيشنهادات مالي خيلي خوبي دارد و بايد ديد ظرف روز‌هاي آينده خبر حضور او در کدام کشور و کدام تيم رسانه‌اي خواهد شد. تعدادي از مسئولان باشگاه استقلال از موضوع فسخ قرارداد دياباته مطلع هستند و به دلايلي که نياز به تشريح ندارد حاضر نمي‌شوند اين خبر تلخ را اعلام کنند. مسلماً خبر فوق اولين شوک به محمود فکري، سرمربي جديد آبي‌هاست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره