نماد آخرین خبر

خشم هواداران العربی از جذب ترابی

منبع
ايسنا
بروزرسانی
خشم هواداران العربی از جذب ترابی

ايسنا/ هواداران العربي از جذب مهدي ترابي خشمگين هستند و او را خريد مناسبي براي تيم خود نمي دانند. آنها از باشگاه خواستند که به جاي جذب ترابي، بشار رسن را جذب کند.

به نقل از الوطن، مهدي ترابي در آخرين روزهاي فصل نقل و انتقالات در قطر راهي العربي شد.
باشگاه العربي از توافق نهايي با ترابي خبر داد اما بلافاصله بعد از جذب اين بازيکن ايراني، هواداران العربي پست هاي تندي را منتشر کردند و خشم خود را نسبت به اين انتقال نشان دادند.
الوطن در ادامه گزارش خود نوشت: جذب مهدي ترابي باعث خشم بيشتر هواداران العربي در صفحات مجازي شده است. آنها اعلام کردند که آوردن اين بازيکن ايراني با خواسته هاي اعلام شده باشگاه مطابقت ندارد. بعضي از هواداران العربي نوشتند که تيم تنها زماني همزمان نياز به ترابي و مهرداد محمدي دارد که در ليگ دسته دو بازي مي کرد نه ليگ ستارگان قطر البته بعضي هم جذب اين بايکن را با جايگاه تيم در جدول رده بندي ربط دادند.
اين روزنامه قطري در  ادامه نوشت: هواداران العربي انتظار داشتند که آخرين بازيکن جذب شده خارجي يک هافبک باکيفيت و سرشناس خارجي باشد نه يک بازيکن مثل ترابي که در کنارها بازي مي کند. آنها خواستار تجديد نظر در جذب اين بازيکن ايراني هستند چرا که معتقدند تيم بازيکنان زيادي دارد که مي توانند در نقش ترابي ظاهر شوند. بعضي از هواداران العربي هم از باشگاه خواستند که به جاي ترابي بشار رسن و يا يک بازيکن برزيلي خوب را جذب کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره