نماد آخرین خبر

قائدی: بعضی‌ها چشم دیدن ما را ندارند

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
قائدی: بعضی‌ها چشم دیدن ما را ندارند

خبر ورزشي/ سرمربي تيم کشتي فرنگي فولاد اکسين خوزستان گفت: بعد از چند دهه خدمت صادقانه به کشتي ايران و خوزستان، متاسفانه بعضي‌ها چشم ديدن ما را ندارند.
تيم فولاد اکسين‌ خوزستان به‌عنوان صدرنشين گروه الف رقابت‌هاي ليگ ‌برتر کشتي ‌فرنگي به نيمه‌ نهايي راه يافت. در همين ‌رابطه با مجيد قائدي سرمربي اين تيم و از مربيان پيشکسوت، زحمتکش، دلسوز و پرتلاش استان‌خوزستان به گفت‌وگو نشستيم که سرپرست اسبق تيمهاي‌ملي کشتي‌فرنگي رده‌هاي سني مختلف به خبرورزشي گفت:
* بزرگترين افتخارم اين‌است بيش‌از ۳۰ سال درخدمت کشتي استان‌خوزستان و تيمهاي‌ملي بوده‌ام و هرگز درانجام خدمت به‌کشتي براي خودم کيسه ندوخته‌ام.
* از مسئولان محترم بويژه مديرعامل ورزش‌دوست شرکت فولاداکسين درخواست کرديم تا به‌رغم همه مشکلات و کمبودها، از کشتي‌فرنگي خوزستان حمايت کنند تا حداقل کشتي‌گيران مستعد و آينده‌دار بتوانند بعد ۸ ماه از ميادين، در ليگ محک بخورند و ضمن برطرف کردن نياز‌هاي مالي، با حريفان کشتي بگيرند.
* خوشبختانه اين عزيزان بدون‌توجه به بعضي رفتار‌ها و کم‌لطفي‌ها، صادقانه از کشتي‌فرنگي حمايت کردند و با حمايت‌هاي خود، زمينه حضور اين‌تيم و بچه‌ها را فراهم کردند.
* خوشحالم تا اينجاي کار توانستيم پيش مسئولان محترم شرکت فولاد اکسين و مردم شريف خوزستان روسفيد و سربلند شويم. اميدوارم درادامه راه نيز بتوانيم با ارائه کشتي‌هاي خوب از جايگاه کشتي‌فرنگي خورستان به شايستگي دفاع کنيم.

* بعد از چند دهه خدمت صادقانه به کشتي ايران و خوزستان، متاسفانه بعضي‌ها چشم ديدن ما را ندارند و هرچه مي‌توانند از سنگ‌اندازي جلوي پاي‌ما براي جلوگيري از ادامه خدمت به‌کشتي، دست برنمي‌دارند و فکر مي‌کنند اگر ما از کشتي دور شويم به‌نفع آنهاست.
* يک کلاس مربيگري در زابل برگزار شد، من با تاخير به کلاس رسيدم. اگر قصد تمرّد داشتم از اهواز به زابل مي‌رفتم؟! چون دير به کلاس رسيدم، درجه مربيگري مرا تنزل دادند. کوچکترين احترامي براي ۵۰ – ۴۰ سال زحمات و خدمات صادقادنه‌ام درکشتي قائل نشدند و حتي منصفانه به بيش‌از ۱۰۰۰ کيلومتر راهي که از اهواز تا زابل رفته بودم نيز نگاه نکردند و براي انتقام‌گيري درجه مرا تنزل دادند. فکر کردند با اين حق‌کشي مرا دلسرد مي‌کنند و ديگر ادامه نمي‌دهم. اما نمي‌دانستند من عاشق کشتي هستم و بعد از رفتن آن‌ها هم به‌کشتي خدمت مي‌کنم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره