نماد آخرین خبر

باشگاه پرسپولیس شرایط جدید دو مدافع تاثیرگذارش را پذیرفت

منبع
مهر
بروزرسانی
باشگاه پرسپولیس شرایط جدید دو مدافع تاثیرگذارش را پذیرفت

مهر/ باشگاه پرسپوليس تصميم به اضافه کردن متمم قرارداد براي دو مدافع مياني تيمش گرفت.
باشگاه پرسپوليس قبل از شروع دوباره رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در کشور قطر که منجر به صعود اين تيم به فينال اين مسابقات شد حدود ۹۰ الي ۹۵ درصد از قراردادهاي بازيکنان خود را پرداخت کرد.
همچنين اعضاي اين تيم پس از کسب هر پيروزي در اين مسابقات، پاداش خود را بصورت ريالي دريافت کردند تا انگيزه هاي خود را از دست ندهند. با اين حال تعدادي از بازيکنان اين تيم نسبت به شرايط مالي خود اعلام نارضايتي کردند تا مديران باشگاه با فشار هواداران روبرو شوند.
شجاع خليل زاده و محمدحسين کنعاني زادگان مدافعان مياني پرسپوليس که هر دو پيشنهاداتي را از کشور قطر دارند قصد فعال کردن بند فسخ قرارداد خود را داشتند اما باشگاه پرسپوليس با شروط آنها موافقت کرد تا هر دو مدافع اصلي اين تيم با قرارداد مالي جديد در پرسپوليس بمانند.
دو مدافع ملي پوش سرخپوشان که هم اکنون در اردوي تيم ملي فوتبال حضور دارند قرار است بار ديگر بر سر جزئيات مربوط به قراردادهايشان با مهدي رسول پناه سرپرست و رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس مذاکره کنند.
بنابراين هر دو بازيکن اين تيم که در اکثر بازي هاي فصل گذشته ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا مدافعان اصلي اين تيم بودند در جمع شاگردان يحيي گل محمدي مي مانند تا اين تيم را همراهي کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره