نماد آخرین خبر

رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

منبع
مهر
بروزرسانی
رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

مهر/ يک روزنامه عربستاني با تشريح روند رسيدگي به شکايت باشگاه النصر از پرسپوليس ايران، از مسئوليت رئيس سنگاپوري و نايب رئيس چيني براي رسيدگي به اين شکايت به صورت اينترنتي خبر داد.

روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان امروز در گزارش کاملي روند رسيدگي به پرونده شکايت باشگاه النصر عربستان از پرسپوليس ايران را تشريح کرد. اين روزنامه نوشت:
«پيش بيني مي شود کميته انضباطي کنفدراسيون آسيا در مورد شکايت النصر در روزهاي آينده تصميم بگيرد به ويژه با توجه به زمان طولاني تا شروع فينال ليگ قهرمانان آسيا در تاريخ ۱۹ دسامبر.
مديريت باشگاه النصر بلافاصله بعد از پايان بازي با پرسپوليس اعتراض خود را اعلام کرد. روز گذشته هم باشگاه النصر شکايت خود را با جزئيات به AFC ارسال کرد که اين شکايت ابتدا به دبيرخانه کميته انضباطي مي‌رود؛ جايي که سه عضو از اين کميته آن را بررسي مي‌کنند.
ياسر المسهل رئيس فدراسيون فوتبال عربستان و عضو کميته انضباطي AFC نمي‌تواند در اين جلسه حضور داشته باشد، چرا که او خودش يک سعودي است.
 انتظار مي‌رود سرپرستي جلسه رسيدگي به اين شکايت برعهده «ليم کيا تانگ» رئيس سنگاپوري کميته انضباطي AFC باشد که همزمان عضو کميته انضباطي فيفا هم هست؛ همچنين خانم «شين روي» چيني که نايب رئيس اين کميته است. انتظار مي‌رود عضو سوم ديگري هم براي رسيدگي به اين پرونده انتخاب شود.
انتظار مي‌رود رسيدگي به شکايت از طريق تلفن يا به صورت اينترنتي از راه دور انجام شود و کليه اسناد شکايت در اختيار اعضاي کميته انضباطي AFC قرار بگيرد.
مسير براي پيروزي يا باخت در اين پرونده طولاني است. نخست کميته انضباطي، سپس کميته استيناف AFC و بعد از آن شکايت به دادگاه عالي ورزش.»
روزنامه الشرق الاوسط همچنين اظهارات مسئولان باشگاه پرسپوليس در رسانه هاي ايران را بازتاب داده اند و بخشي از گفتگوي دارو بوشيچ وکيل برانکو را هم با رسانه‌هاي ايران منعکس کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره