نماد آخرین خبر

پشت پرده یک انتخاب جنجالی در استقلال

منبع
مهر
بروزرسانی
پشت پرده یک انتخاب جنجالی در استقلال

مهر/ در شرايطي که انتخاب محمود فکري براي سرمربيگري تيم فوتبال استقلال قطعي شده بود، نشست وزير ورزش با برخي پيشکسوتان اين باشگاه معادلات را پيچيده کرد و کار را به جلسه شبانه کشاند!

بي ثباتي در باشگاه استقلال که از مدتها پيش آغاز شده است هنوز تداوم دارد و در شرايطي که روز دوشنبه انتخاب محمود فکري براي سرمربيگري تيم فوتبال اين باشگاه قطعي شده بود، نشست وزير ورزش با تعدادي از پيشکسوتان و البته به دنبال آن جلسه شبانه اي که برگزار شد و کار را به دلخوري و قهر محمود فکري کشاند، معادلات تيم آبي تهران را تغيير داد و اوضاع را پيچيده‌تر کرد.
حضور صبح روز سه شنبه محمود فکري در تمرين تيم فوتبال نساجي مازندران هم مويد اين موضوع است که ماجراي حضور او روي نيمکت استقلال پيچيده شده و احتمالاً اتفاقات جديدي براي نيمکت استقلال و محمود فکري رخ خواهد داد.
در حالي که روز دوشنبه محمود فکري با شرايط (مالي) مناسب به نيمکت آبي پوشان نزديک و تنها اعلام رسمي از سوي سايت باشگاه باقي مانده بود، جلسه ناگهاني پيشکسوتان استقلال در وزارت ورزش بازي را تغيير داد تا توپ انتخاب سرمربي به زمين پيشکسوتان بيفتد.
يکي از مطالبات پيشکسوتان از وزير ورزش در اين نشست تشکيل يک کميته فني و نقش داشتن در تصميمات عمده فني مثل انتخاب سرمربي بود که اين خواسته پيشکسوتان با موافقت وزير ورزش همراه مي‌شود و سلطاني فر تصميم گيري در اين خصوص را به هيأت مديره آبي‌ها واگذار کرد تا کميته فني تشکيل شود.
بعد از انتخاب محمود فکري به عنوان سرمربي آبي‌ها و در حالي که مديران دو باشگاه استقلال و نساجي در حال رايزني (چانه زني) براي انتخاب راهکار مناسب و قابل قبول دو طرف در خصوص اين انتقال بودند و البته اين چانه زني‌ها نيز به بن بست نزديک شده بود، خروجي جلسه وزير ورزش با پيشکسوتان شرايط جديدي را رقم زد.
براساس مسائل مطرح شده در اين نشست مقرر شد در صورت منتفي شدن حضور فکري در استقلال باشگاه تا زمان تشکيل کميته فني توسط پيشکسوتان منتظر بماند و بعد از تصميم آنها سرمربي جديد انتخاب شود! اتفاقي که به نظر مي‌رسد زمان زيادي خواهد برد و انتخاب سرمربي استقلال را به شروع ليگ نخواهد رساند!
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد پس از اتفاقات غروب دوشنبه، اعضاي هيأت مديره باشگاه استقلال به همراه محمود فکري در نشست شبانه اي شرکت کردند تا در مورد آخرين وضعيت همکاري صحبت کنند. اما در اين جلسه صحبت‌هاي برخي اعضاي هيأت مديره موجب عصبانيت و قهر محمود فکري مي‌شود چرا که يکي از اعضا اعتقاد داشت بايد به نظر وزارت ورزش احترام گذاشت و کار انتخاب سرمربي را به کميته فني سپرد.
به نظر مي‌رسد انتخاب سرمربي تيم فوتبال استقلال که به مرحله پاياني رسيده بود و برخي اعضاي هيأت مديره انتخاب محمود فکري را هم تأييد کرده بودند، حالا به کلاف سردرگم و پيچيده جديدي تبديل شده که زمان زيادي را از باشگاه استقلال خواهد گرفت و ثمره اش تبعاتي خواهد بود که براي تيم فوتبال اين باشگاه خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره