نماد آخرین خبر

بیک‌زاده: هواداران از فکری حمایت کنند 

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بیک‌زاده: هواداران از فکری حمایت کنند 

ورزش 3/ هافبک سابق استقلال اعتقاد دارد چون محمود فکري از خانواده استقلال است، مي تواند کمک حال اين تيم باشد.
هاشم بيگ زاده درخصوص سرمربيگري محمود فکري در استقلال به خبرنگار ورزش سه گفت: حاج محمود خودش يک استقلالي است و مي تواند حاشيه هاي اين تيم را جمع کند. او چندين سال به عنوان بازيکن براي استقلال به ميدان رفته است. 
وي ادامه داد: خدا را شکر مي کنيم که به هر حال براي اين تيم سرمربي پيدا شد. اميدوارم مديرعامل هم انتخاب شود تا استقلال از اين بلاتکليفي در بيايد و اميدوارم اين تيم بتواند همراه با محمود فکري نتايج خوبي بگيرد و از اين شرايط اسفناک در بيايد. چيزي به شروع بازي ها نمانده و آبي ها بايد يک برنامه ريزي درست داشته باشند.
او در مورد ديگر گزينه هايي که براي سرمربيگري استقلال اعلام شده بود، ادامه داد: از گزينه هايي مثل جواد نکونام، امير قلعه نويي و فرهاد مجيدي نام برده بودند اما در نهايت حاج محمود انتخاب شد. اميدوارم که هواداران از او حمايت کنند.
بازيکن سابق استقلال در خصوص اينکه اين باشگاه براي جمع کردن حواشي اين تيم بايد چه عملي انجام دهد عنوان کرد: من فکر مي کنم هيچ کس بهتر از يک سرمربي نمي تواند حواشي را جمع کند. اميدوارم که محمود فکري در جمع کردن مسائل حاشيه اي قوي عمل کند وگرنه اينگونه پيش برود، تيم از هم مي پاشد.
وي درخصوص انتخاب مديرعامل نيز گفت: من فکر مي کنم در کمترين زمان ممکن بايد مديرعامل پيدا شود و تيم را جمع و جور کند چون زماني تا شروع بازيها باقي نمانده و بازيکنان بايد از لحاظ بدني آماده باشند. من مطمئنم که حاج محمود از پس آن بر مي آيد.

هافبک سابق آبي پوشان در پاسخ به اين سوال که آيا زماني که آنها بازي مي کردند، پول برايشان اهميت بيشتري داشت يا باشگاه، اينگونه اظهارنظر کرد: زماني که ما بازي مي کرديم، تعصب بيشتر بود و هر سال که جلو مي رويم، تعصب کمتر مي شود. البته شرايط زندگي سخت شده است. بازيکنان بايد پول بگيرند اما به اندازه اش. حسن روشن در مصاحبه اي گفته بود که پيراهن استقلال 3 ميليارد مي ارزد. من فکر مي کنم که ارزش پيراهن استقلال به پول نيست. درواقع بازيکنان بايد بخاطر هواداران بازي کنند.
او ادامه داد: به هر حال بازيکنان پول گرفته و مي گيرند و اين قضيه بالا و پايين دارند اما بايد آنها تيمشان را دوست داشته باشند. گرچه فوتبال حرفه اي شده و بيشتر که جلو مي رويم همه به چشم مادي به آن نگاه مي کنند. به هر حال استقلال 40 ميليون هوادار دارد و بازيکنان بايد به اندازه معقول پول بگيرند. مثلا بازيکني که سال قبل 3 ميليارد تومان گرفته، نبايد الآن 10 ميليارد بگيرد. بخصوص الآن که استقلال از پنجره نقل و انتقالاتي محروم است، بازيکنان نبايد از اين مسئله سو استفاده کنند و پول بيشتري بگيرند.
وي درخصوص شرايط تيم بادران که خودش در آنجا دستيار فرهاد کاظمي است توضيح داد: شرايط تيم خوب است. ما روز به روز بهتر مي شويم و بازي هاي دوستانه اي انجام داده ايم و اردو هم پيش رو داريم. اميدوارم در اردوها کارهاي تاکتيکي را يکي پس از ديگري پشت سر بگذاريم و براي بازي هاي ليگ يک آماده شويم. ما يکي از مدعي هاي اصلي صعود به ليگ برتر با آقاي کاظمي هستيم.
بيگ زاده در پايان افزود: هنوز محمود فکري در استقلال قطعي نشده و اين مسئله منوط به رضايت باشگاه نساجي است. البته مالک نساجي هم استقلالي است و من فکر مي کنم اين اتفاق در نهايت بيفتد و آقاي فکري بتواند به خانواده اش يعني استقلال کمک کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره